RAPORT

Pogarda

Wiceminister zaskoczony zachowaniem prezentera TVN. „Kpina z widzów”

Piotr Kraśko  (fot. TVN)
Piotr Kraśko (fot. TVN)

Najnowsze

Popularne

Piotr Kraśko z TVN od lat krytykuje polityków prawicy za rzekome łamanie konstytucji oraz praworządności. Robi to nawet teraz, gdy na jaw wyszły jego motoryzacyjne przygody i konflikt z prawem. „Przez sześć lat łamał prawo i zapowiada materiał o karaniu Polski przez Unię Europejską” – zdziwił się wiceminister spraw zagranicznych Piotr Wawrzyk. Szalę goryczy przechylił jednak temat „bezkarności”.

Trzaskowski o NS2 jednym głosem z Kremlem i Berlinem. Identyczne słowa

Nord Stream 2 przyczynił się do potężnych wzrostów cen energii i budzi ogromne emocje. Wiceminister klimatu Jacek Ozdoba przypomniał więc, co o...

zobacz więcej

„Prezenter TVN, który przez sześć lat łamał prawo, zapowiada materiał o karaniu Polski przez Unię Europejską. A w tle napis »cena bezkarności«. Jak to nazwać? Kpina z widzów?” – zapytał na Twitterze Piotr Wawrzyk obserwując to, co dzieje się na antenie TVN.

Do czego nawiązywał wiceszef resortu? Do sprawy Piotra Kraśki, którą ujawnił niedawno „Super Express”.

Zobacz także:   Zdziwienie na antenie TVN, Olejnik zapytano o Kraśkę. „Ja prowadzę, a on nie”

Historia wstrząsnęła opinią publiczną, bo okazało się, że prezenter telewizyjny przez sześć lat beztrosko jeździł luksusowymi samochodami bez prawa jazdy. Pouczał polityków na temat praworządności i przestrzegania prawa, a sam wsiadał za kierownicę mimo cofniętych uprawnień.

Kraśko dostał za to grzywnę 7,5 tys. zł – symboliczną przy jego zarobkach, które jak donosił tabloid, sięgają ok. 70 tys. zł miesięcznie.

Zobacz także:   Giertych broni gwiazdy TVN: Odczepcie się od Kraśki!

Przypomnijmy, że rok temu mistrz świata w boksie Krzysztof „Diablo” Włodarczyk za podobne przewinienie odsiedział pięć miesięcy w więzieniu.

Tymczasem inny znany dziennikarz związany z TVN Piotr Najsztub, bez prawa jazdy i badań technicznych samochodu, przejechał kobietę na pasach i został uniewinniony. Sprawa Kraśki wywołała więc duże kontrowersje i pytania, czy niektórym celebrytom wolno w Polsce więcej.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej