RAPORT

Prorosyjska era Tuska

Ukradł kilkaset zdrapek loterii pieniężnych. Policja publikuje wizerunek

Policja szuka sprawcy kradzieży blisko 300 zdrapek loterii (fot. Policja)
Policja szuka sprawcy kradzieży blisko 300 zdrapek loterii (fot. Policja)

Okoliczności kradzieży blisko 300 sztuk zdrapek loterii pieniężnych wyjaśniają olsztyńscy policjanci. W środę komenda miejska policji opublikowała wizerunek mężczyzny, który mógł mieć związek z tym przestępstwem.

Lublin. Nigeryjczyk i Belg podejrzani o pranie pieniędzy

Tymczasowe areszty zastosował sąd wobec 37-letniego Nigeryjczyka i 39-letniego Belga, którzy podejrzani są o pranie pieniędzy pochodzących z...

zobacz więcej

Wartość strat spowodowanych kradzieżą to około 1 tys. zł. Do zdarzenia doszło 21 października 2021 r. w jednym ze sklepów w centrum Olsztyna. Ze wstępnych ustaleń wynika, że sprawca ukradł blisko 300 zdrapek loterii pieniężnych, wykorzystując nieuwagę obsługi – podała policja.

Dochodzenie prowadzą funkcjonariusze z wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu. W środę na stronie internetowej Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie opublikowane nagranie ze sklepowego monitoringu. Widać na nim mężczyznę, który mógł mieć związek z przestępstwem.

Policja prosi o kontakt wszystkie osoby, które mogą pomóc w identyfikacji mężczyzny widocznego na filmie. Informacje w tej sprawie można przekazywać pod nr tel. 47 731 38 50, 47 731 38 32, 47 731 34 24 lub na skrzynkę mailową: naczelnik.ppm@olsztyn.ol.policja.gov.pl.

Czytaj także: Wygrała pół miliona euro, właściciel kolektury uciekł ze zwycięskim kuponem

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:

Zobacz więcej