RAPORT

Wojna na Ukrainie

Kolejny rekord TVP Info w sieci. Już 200 tys. subskrybentów na YouTube

Rośnie popularność TVP Info w sieci (fot. tvp.info)
Rośnie popularność TVP Info w sieci (fot. tvp.info)

Nowy, 2022 rok przynosi kolejne dobre wyniki – wspólny kanał portalu tvp.info i telewizji TVP Info w serwisie YouTube obserwuje już ponad 200 tys. internautów. Takie zasięgi zapewniają miejsce w czołówce telewizji informacyjnych w Polsce.

TVP World dostępny w TV i online od dziś. Sprawdź, gdzie oglądać nowy kanał Telewizji Polskiej

Kilka tygodni przed zaplanowaną datą premiery, w czwartek 18 listopada, zadebiutował nowy kanał Telewizji Polskiej – TVP World. Anglojęzyczny...

zobacz więcej

Nowy rekord to kolejny dowód, że portal i kanał informacyjny Telewizji Polskiej coraz lepiej radzą sobie na konkurencyjnym rynku internetowym.

TVP Info daleko przed konkurencją


Od założenia kanału w serwisie YouTube w 2013 r. opublikowaliśmy tysiące materiałów wideo, które wygenerowały dotąd 163 mln wyświetleń.

TVP Info w serwisie YouTube przekroczyło barierę 200 tys. subskrybentów, co daje miejsce w czołówce kanałów telewizji informacyjnych.

Najpopularniejsze materiały


Dużą popularnością wśród widzów – nie tylko w Polsce – cieszą się w ostatnich miesiącach filmy z serii „Raport z granicy”, w których reporterzy TVP Info regularnie przybliżają wydarzenia z granicy polsko-białoruskiej. Wśród najchętniej oglądanych materiałów jest także uruchomiona w 2020 r. seria „Koronawirus. Poradnik” i poranny program publicystyczny „#Jedziemy”.

W publikowanych materiałach znaleźć można także najciekawsze fragmenty rozmów politycznych w programach „Woronicza 17” i „Strefa Starcia”.

Kolejne odcinki specjalnego serwisu informacyjnego „Raport z granicy” emitowane są cały czas nie tylko na kanale YouTube, ale także na naszej stronie internetowej – w czterech wersjach językowych:
polskiej,
angielskiej,
rosyjskiej,
arabskiej

Aplikacja mobilna TVP Info


Najświeższe informacje z kraju i ze świata, najciekawsze opinie i komentarze, a także możliwość oglądania TVP Info na żywo są dostępne dzięki nowoczesnej aplikacji mobilnej TVP Info, dzięki której możesz być zawsze na bieżąco.

Zobacz także: Pobierz aplikację mobilną i oglądaj TVP INFO na żywo Informacje portalu tvp.info znaleźć można również w innych mediach społecznościowych:
Twitter
Facebook
Instagram

Zobacz także: Znakomite wyniki portalu tvp.info w mediach społecznościowych

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej