RAPORT

Wojna na Ukrainie

Sandra Bullock została nieoficjalną Królową Netfliksa

Sandra Bullock (fot. Alberto E. Rodriguez/Getty Images)
Sandra Bullock (fot. Alberto E. Rodriguez/Getty Images)

Moment, w którym tegoroczny dramat „Niewybaczalne” znalazł się na liście najpopularniejszych filmów na Netfliksie, jest jednocześnie momentem triumfu Sandry Bullock. Dokonała ona wyczynu, jakiego nie udało się dokonać jeszcze żadnej aktorce. Wśród 10 najchętniej oglądanych filmów Netfliksa od początku istnienia tej platformy streamingowej są teraz dwa filmy z udziałem Bullock. Drugim z nich jest „Nie otwieraj oczu” z 2018 r.

„Matrix”. Czy będzie kolejna część filmu? Jest stanowisko reżyserki

Dziś, 22 grudnia w kinach na całym świecie zadebiutowała czwarta część serii „Matrix”. Fanów cyklu, którzy liczą na to, że film „Matrix...

zobacz więcej

Dane oglądalności filmu „Niewybaczalne” opublikował Netflix. Według nich dramat z Sandrą Bullock był wyświetlany przez widzów przez 186 mln 900 tys. godzin.

Jak zauważa portal „Variety”, wynik ten na pewno poprawi się wraz z osiągnięciem kluczowego w pomiarach Netfliksa 28. dnia od premiery danej produkcji. Warto jednak pamiętać, że są to wewnętrzne dane, których nie sposób zweryfikować.

Sandra Bullock dołączyła tym samym do Ryana Reynoldsa, który jako pierwszy wystąpił w dwóch filmach znajdujących się na liście Top 10 wszech czasów Netfliksa. Reynolds jest gwiazdą filmów „Czerwona nota” i „6 Underground”.

Oparty na motywach serialu „Demony przeszłości” film „Niewybaczalne” opowiada historię Ruth Slater, która wychodzi z więzienia po odsiedzeniu wyroku 20 lat pozbawienia wolności za zabójstwo policjanta. Kobieta próbuje na nowo wrócić do społeczeństwa, a nade wszystko nawiązać kontakt z ukochaną siostrą. W filmie Bullock partnerują m.in. Viola Davis, Vincent D'Onofrio i Jon Bernthal.

Kolejną produkcją, w której zobaczymy Sandrę Bullock, będzie zrealizowana dla studia Paramount komedia przygodowa „Zaginione miasto”. Towarzyszyć jej będą Channing Tatum, Daniel Radcliffe i Brad Pitt. Jej premiera została zaplanowana na 25 marca przyszłego roku. Aktorka wystąpi też u boku Pitta w filmie sensacyjnym „Bullet Train” Davida Leitcha.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:

Zobacz więcej