RAPORT

Prorosyjska era Tuska

Kartki z życzeniami i prezenty. Tak pamiętamy o naszych bohaterach [WIDEO]

Najnowsze

Popularne

W święta pamiętamy o naszych bohaterach. Przygotowano dla nich świąteczne przesyłki – kartki z życzeniami oraz paczki z żywnością i prezentami. W ramach akcji Bożonarodzeniowa Paczka dla Bohatera roznosili je wolontariusze, harcerze i żołnierze Wojsk Obrony Terytorialnej w całej Polsce.

Święta na granicy. Tak spędza je 2,5 tys. żołnierzy WOT

W czasie świąt Bożego Narodzenia 2,5 tys. żołnierzy WOT będzie realizowało różne zadania na granicy; żołnierze będą też wspierać personel medyczny...

zobacz więcej

Akcja Bożonarodzeniowa Paczka dla Bohatera odbywała się już po raz 11.

Stowarzyszenie Paczka dla Bohatera, organizator akcji, działa od 2010 roku. Pomaga weteranom i kombatantom, ludziom, którzy walczyli o wolną Polskę – żołnierzom Września 1939 r., uczestnikom walk na wszystkich frontach II wojny światowej, żołnierzom podziemia niepodległościowego po zakończeniu wojny, osobom represjonowanym przez ustrój komunistyczny, a także rannym i poszkodowanym weteranom misji poza granicami kraju.

„XI Bożonarodzeniowa Paczka dla Bohatera - tak wiele się działo, tak wiele radości i uśmiechów, tak wiele cudów i niespodziewanych czynów. To nasze wspólne dzieło dla naszych Bohaterów. Bez konferencji, szopek medialnych tylko czyste dobro od dobrych ludzi. Dziękujemy za Wasze dobro !!! „Walczyli dla Nas, Zawalczmy dla Nich” – czytamy na stronie akcji w mediach społecznościowych.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej