RAPORT

Tusk kontra Tusk

Premier złożył życzenia służbom, które dbają o zdrowie i życie Polaków [WIDEO]

Życzenia od Mateusza Morawieckiego (fot. Kancelaria Prezesa Rady Ministrów)
Życzenia od Mateusza Morawieckiego (fot. Kancelaria Prezesa Rady Ministrów)

Premier Mateusz Morawiecki złożył życzenia służbom, które na co dzień dbają o zdrowie i życie Polaków. Podziękował za ich ciężką pracę, za poświęcenie na rzecz naszego bezpieczeństwa i życzył spokojnych świąt.

„Zdrówka przede wszystkim”. Abp Jędraszewski: A nie łask Bożych?

– Dzieje chrześcijaństwa, od samych jego początków, to dzieje ludzi, którzy dla Chrystusa byli gotowi cierpieć, nawet oddać za Niego i dla Niego...

zobacz więcej

– Są ludzie, którzy na co dzień dbają o to, abyśmy byli zdrowi i bezpieczni. Każdego dnia pełnią służbę, mierząc się z wieloma wyzwaniami i niebezpieczeństwami. Często z dala od swoich rodzin i najbliższych – powiedział premier na nagraniu zamieszczonym w czwartek w mediach społecznościowych, zilustrowanym ujęciami z pracy lekarzy, strażaków, funkcjonariuszy Straży Granicznej, żołnierzy, policjantów.

Premier podziękował za ich ciężką pracę. – Dziękuję za poświęcenie na rzecz naszego bezpieczeństwa i życzę spokojnych świąt – tak abyście po powrocie do domu mogli cieszyć się wspólnymi chwilami w gronie najbliższych – powiedział szef rządu.

Życzył, by nadchodzące święta i każde następne były „przede wszystkim czasem pokoju”. – Niech Nowonarodzony przynosi wam zdrowie, radość i nadzieję w każdy dniu nowego roku. Zdrowych i radosnych świąt Bożego Narodzenia – dodał Morawiecki.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:

Zobacz więcej