RAPORT

Tusk kontra Tusk

Dziecko wybiegło z domu bez butów i kurtki. Uciekło do lasu

Poszukiwania 8-latka (fot. Shutterstock)
Poszukiwania 8-latka (fot. Shutterstock)

Policjanci odnaleźli 8-letniego chłopca, który wybiegł z domu bez butów i kurtki, po czym uciekł w stronę lasu. Dziecko było wyziębione. Zostało przewiezione do szpitala.

Kobieta zasłabła podczas kąpieli. Szybka reakcja syna zapobiegła tragedii

Szybka i właściwa reakcja 15-letniego Mateusza z Żor uratowała życie jego matce, która straciła przytomność podczas kąpieli z powodu zatrucia...

zobacz więcej

Zgłoszenie o ucieczce do lasu 8-latka z Grzybna (woj. wielkopolskie), ubranego nieodpowiednio do pory roku, wpłynęło w środę wieczorem.

„Sprawą natychmiast zajęli się kryminalni, których wspierali funkcjonariusze patrolówki i dzielnicowi. Na miejscu policjanci, do których dołączyli strażacy ochotnicy z Grzybna oraz około 50 mieszkańców tej miejscowości, ustawili w lesie tyralierę i rozpoczęli poszukiwania” – poinformowała policja.

Na szczęście po godzinie wspólnych działań jeden z mieszkańców Grzybna idący w tyralierze zauważył wyziębionego chłopca. Dziecko zostało przekazane w ręce pogotowia.

„Śremscy policjanci serdecznie dziękują strażakom ochotnikom oraz mieszkańcom Grzybna za wspólne poszukiwania, które zakończyły się szczęśliwie. Mimo niedogodnych warunków atmosferycznych – był mroźny wieczór – około 50 mieszkańców Grzybna włączyło się w policyjne działania i chłopczyk został uratowany” – informuje policja.

Czytaj także: Tajemnicze zaginięcia nastolatki z Orzysza. Policja apeluje

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej