RAPORT

Tusk kontra Tusk

Jarosław Kaczyński życzy „wiary w to, że jesteśmy silnym i zjednoczonym narodem” [WIDEO]

Prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński złożył Polakom życzenia. Odnosząc się do bieżących problemów zaznaczył, że „z każdego trudnego czasu można wyjść i my wyjdziemy, ale pod tym warunkiem, że będziemy głęboko wierzyć w to, że jesteśmy silnym i zjednoczonym narodem”.

Para Prezydencka złożyła życzenia z okazji świąt Bożego Narodzenia

Niech będzie to czas odpoczynku – spokojnego, bezpiecznego, wśród najbliższych; aby wzajemna, okazywana sobie życzliwość pomogła nam pokonać...

zobacz więcej

– Zbliżają się święta Bożego Narodzenia, święta narodzin Chrystusa, święta nadziei – rozpoczął Kaczyński składanie życzeń. Podkreślił, że potrzebujemy dzisiaj nadziei, „bo z niej wyrasta siła”. – Nadziei i siły – tego państwu życzę – powiedział prezes PiS.

Odniósł się też do trudnych warunków w Polsce spowodowanych przez kryzys migracyjny na granicy z Białorusią oraz przez pandemię COVID-19. – Mamy dzisiaj trudny czas, ale z każdego trudnego czasu można wyjść i my wyjdziemy, ale pod tym warunkiem, że będziemy głęboko wierzyć w to, że jesteśmy silnym i zjednoczonym narodem – podkreślił Jarosław Kaczyński.

Złożył także podziękowania funkcjonariuszom broniących polskiej granicy oraz pracownikom służby zdrowia. – Chciałem też skorzystać z tej okazji, by podziękować tym wszystkim, którzy dzisiaj broniąc nas na polskiej granicy – żołnierzom, policjantom, przedstawicielom Straży Granicznej i bronią nas w polskich szpitalach, polskich przychodniach; bronią naszego życia, naszego bezpieczeństwa, naszej przyszłości – zaznaczył.

Kaczyński życzył Polakom również: „szczęścia, sukcesu, siły, zjednoczenia i nadziei”.

Zobacz także: Morawiecki: Życzę, aby radość z Nowonarodzonego dawała nadzieję na przyszłość


Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej