RAPORT

Pogarda

Lubnauer ostro o Świętach w czasie epidemii. Sama paradowała w tłumie ludzi

Katarzyna Lubnauer (fot. Maciej Luczniewski/NurPhoto via Getty Images, twitter.com/KLubnauer)
Katarzyna Lubnauer (fot. Maciej Luczniewski/NurPhoto via Getty Images, twitter.com/KLubnauer)

Najnowsze

Popularne

Posłanka Koalicji Obywatelskiej Katarzyna Lubnauer odniosła się do tematu spotkań, na których mimo epidemii koronawirusa pojawia się wiele osób. „Na Święta omikron wpadnie do Polski z gośćmi ze świata, a potem przywitamy go szampanem na masowych imprezach sylwestrowych” – napisała. Na jej post szybko odpowiedzieli internauci.

PO straciła większość w mieście. „Zakładali, że im gorzej w Polsce, tym lepiej dla nich”

Platforma Obywatelska traci Koszalin. Tylko siedmioro radnych PO zastosowało się do uchwały zarządu powiatowego partii, która wzywała do bojkotu...

zobacz więcej

„Nie mogło nas nie być na Krakowskim Przedmieściu, Polacy mają gen wolności i nie pozwolą sobie jej ukraść” – pisała w ostatni weekend Katarzyna Lubnauer. Posłanka Koalicji Obywatelskiej relacjonowała swój pobyt na manifestacji zwołanej przez Donalda Tuska przeciwko ustawie medialnej.

„Walczymy o #WolneMedia” – napisała i udostępniła zdjęcia pokazujące, jak protestuje w tłumie ludzi.

Kilka dni później ta sama parlamentarzystka napisała w sieci: „Na Święta #omikron wpadnie do Polski z gośćmi ze świata, a potem przywitamy go szampanem na masowych imprezach sylwestrowych. Ach ta polska gościnność. #Covid19”

Zobacz także ->  Ważność certyfikatów covidowych skrócona. O ile, od kiedy?

Brak konsekwencji w zachowaniu wytknęli Lubnauer internauci. „Pani już w niedzielę na protestach witała #omikron. Nie głupio pani być tak nieodpowiedzialną, aby w środku fali wychodzić na protesty – bez masek, bez dystansu?” – pytają użytkownicy sieci.

„Trzy dni temu pani Lubnauer uczestniczyła w wielkiej demonstracji, gdzie zasady sanitarne nie obowiązywały, a teraz ma problem z Bożym Narodzeniem i imprezami sylwestrowymi” – dodają.
Proszą również o informację, czy podczas protestów Platformy Obywatelskiej „COVID-19 ma wolne”.
Miesiąc wcześniej bowiem politycy PO również tłumnie gromadzili się w centrum stolicy, aby wyrazić swoje poparcie dla Unii Europejskiej. Kilka dni później atakowali narodowców za organizowanie Marszu Niepodległości w czasie epidemii.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej