RAPORT

Wojna na Ukrainie

Kurdej-Szatan przyłapana. Po wyjściu z TVN popędziła do domu

Barbara Kurdej-Szatan (fot. PAP/Radek Pietruszka)
Barbara Kurdej-Szatan (fot. PAP/Radek Pietruszka)

Barbara Kurdej-Szatan po występie w TVN wsiadła za kierownicę i pędząc do domu, złamała kilka przepisów – donoszą media. O aktorce głośno było kilka tygodni temu po tym, jak nazwała polskich żołnierzy i strażników granicznych „mordercami”.

Złe wieści dla Kurdej-Szatan. Nowy sondaż

Zdecydowana większość badanych zdecydowanie negatywnie ocenia skandaliczne słowa aktorki i prezenterki Barbary Kurdej-Szatan o funkcjonariuszach...

zobacz więcej

O sprawie informuje „Super Express”. Kurdej-Szatan w miniony weekend gościła w jednym z programów stacji TVN. Po wyjściu ze studia aktorka wsiadła do samochodu i pojechała do swojego domu. Jednak jej jazda pozostawia wiele do życzenia.

„Dosłownie pędziła... Gwiazda przekraczała prędkość i niczym szatan drogowy wymijała wszystkie samochody bez sygnalizowania o zmianie pasa” – opisuje gazeta.

Kurdej-Szatan miała pędzić z pasa lewego na prawy i z prawego na lewy. Jednak na się nie skończyło. Kobieta chcąc zmienić pas do skrętu w prawo, miała przejechać w zabronionym miejscu, na podwójnej ciągłej.

Gazeta opisuje, że taka brawurowa jazda sporo by ją kosztowała. „Za utrudnianie lub tamowanie ruchu poprzez niesygnalizowanie manewru, np. nieużycie lub niewłaściwe użycie kierunkowskazów, grozi mandat w postaci 200 zł i 2 pkt karnych, natomiast za przejechanie podwójnej linii ciągłej, 200 zł i 5 pkt. karnych” – czytamy.

Kurdej-Szatan dostała nowy kontrakt. Zarobi o wiele mniej niż zwykle

Po tym, jak Barbara Kurdej–Szatan nazwała polskich żołnierzy „mordercami”, jej kariera zawisła na włosku. Nie jest jasne, jak będzie wyglądać jej...

zobacz więcej

Kurdej-Szatan i oburzające słowa o funkcjonariuszach


Na początku listopada aktorka opublikowała w mediach społecznościowych wpis, w którym nazwała funkcjonariuszy Straży Granicznej „maszynami bez serca i mózgu” oraz „mordercami”. Post po kilkudziesięciu godzinach usunęła.

Firma Play w przesłanym wówczas portalowi tvp.info oświadczeniu zapewniała, że w ramach współpracy Kurdej-Szatan gra jedynie „powierzoną jej w reklamach rolę”, a firma nie utożsamia się z jej poglądami prezentowanymi na prywatnych profilach. Dalszych konsekwencji dotąd nie wyciągnięto.

Gdy aktorka straciła rolę w serialu Telewizji Polskiej, przepraszała funkcjonariuszy, których nazwała „mordercami”. Jak informowaliśmy, sprawą wpisu celebrytki zajęła się prokuratura.

Wypowiedź aktorki o polskich żołnierzach skrytykowali internauci. Z ankiety przeprowadzonej na panelu Ariadna na zlecenie Wirtualnej Polski wynika, że respondenci chcą ukarania Kurdej-Szatan i negatywnie postrzegają jej wypowiedź.

Portal podaje, że o skandalicznych słowach aktorki słyszało 82 proc. uczestników ankiety. Nie słyszało o nich zaledwie 18 proc. 12 proc. badanych ocenia słowa Kurdej-Szatan pozytywnie. Negatywnie postrzega je 66 proc. respondentów. 22 proc. nie miała zdania na ten temat.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej