RAPORT

Pogarda

Sara James przed finałem Eurowizji Junior 2021: Liczę na dobrą zabawę [WIDEO]

Najnowsze

Popularne

W niedzielę w Paryżu odbędzie się finał kolejnej edycji Eurowizji Junior. Faworytką do wygranej jest 13-letnia Sara James, której próbny występ olśnił dziennikarzy z całej Europy. – Jestem zaszczycona, ale poziom jest bardzo wysoki. W finale liczę na dobrą zabawę, wielką przygodę i nowe doświadczenia – powiedział w programie „Gość Wiadomości” na antenie TVP Info.

Mama Sary James: Gdy wychodzi na scenę, jest dobrze przygotowana; stres ją mobilizuje

Przy każdym występie Sary oczywiście troszkę się denerwuję, jak to rodzic, ale kiedy ona wychodzi na scenę, to zawsze jest dobrze przygotowana, a...

zobacz więcej

James otrzymała nominację na Eurowizję Junior dzięki zwycięstwu w polskiej edycji The Voice Kids, ale jej przygoda ze śpiewaniem zaczęła się dużo wcześniej.

– Gdy miałam 6 lat pojechałam na pierwszy konkurs wokalny i wygrałam. To było wielkie wow. Pochodzę z muzykalnej rodziny. Gdy jesteśmy razem, to śpiewamy i tak naprawdę nikt nie może przestać. Z kolei dziadek gra na akordeonie, a wujek jest DJ – mówiła James.

Polka w finale wykona utwór „Somebody”.

– Moja piosenka opowiada, że jesteśmy razem zamknięci na świecie i powinniśmy się wspierać i sobie pomagać. Przesłanie ma duże znaczenie. Przyjeżdżając na konkurs wzięła pod uwagę to, żeby piosenka miała sens i niosła za sobą wartościowy przekaz – dodała.

Finał Eurowizji Junior 2021. O której godzinie rozpocznie się transmisja?


Finał Eurowizji Junior 2021 rozpocznie się w niedzielę o godz. 16. Transmisję z wielkiego muzycznego muzycznego przeprowadzi TVP1, TVP Polonia i TVP ABC. Laureatów poznamy ok. godz. 18. Wyniki konkursu zależą w 50 proc. od decyzji międzynarodowej publiczności i w 50 proc. od jury.

Czytaj także: Rusza głosowanie na kandydatów Eurowizji Junior 2021. „Wygrajmy to razem” Twoje INFO - kontakt z TVP INFO

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej