RAPORT

Propozycja podziału Ukrainy? Sikorski na cenzurowanym

Rada Krajowa PO. „Żeby Polska była jednym wielkim związkiem partnerskim”

Chciałabym, żeby młoda dziewczyna jeśli zakocha się w innej młodej dziewczynie, mogła planować wyjście z nią do kina” (fot. Mateusz Wlodarczyk / Forum)
Chciałabym, żeby młoda dziewczyna jeśli zakocha się w innej młodej dziewczynie, mogła planować wyjście z nią do kina” (fot. Mateusz Wlodarczyk / Forum)

Najnowsze

Popularne

– Chciałabym, żeby mój kraj, Polska, była jednym wielkim związkiem partnerskim – mówiła podczas Rady Krajowej PO posłanka tej partii, Aleksandra Gajewska. Zasugerowała, że w Polsce trwa „szczucie” i „kampania nienawiści” na „młodych wrażliwych ludzi”, którzy „słyszą, że są jakąś ideologią”.

– Chcę żyć w kraju, w którym młodzi, wrażliwi ludzie nie będą słyszeli, że są jakąś ideologią, a my będziemy budować ich poczucie wartości – deklarowała była nieformalna rzecznik sztabu Rafała Trzaskowskiego. Posługując się hasłem o „nazywaniu ludzi ideologią” zwolennicy LGBT atakują osoby, które mówią o właśnie o ideologii głoszonej przez ten polityczny ruch i wyznawanej przez jego zwolenników. 

– Chciałabym, żeby nie musieli się bać tego szczucia, tej kampanii nienawiści, żeby nie musieli się bać wychodzić na ulicę. Chciałabym, żeby młoda dziewczyna jeśli zakocha się w innej młodej dziewczynie, mogła planować wyjście z nią do kina, a nie samobójstwo – kontynuowała polityk PO. Dodała, że chce też by „Polska była jednym wielkim związkiem partnerskim kobiet, mężczyzn, wierzących, niewierzących, większości i mniejszości”.

Twoje INFO - kontakt z TVP INFO

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej