RAPORT

Rosja gotowa do inwazji na Ukrainę

Jako nastolatka wystąpiła w „Mam Talent”. Znaleziono ją martwą w domu przyjaciela

Skilyr Hicks  podczas programu Mam talent (fot. Bill Records/NBCU Photo Bank/NBCUniversal via Getty Images via Getty Images)
Skilyr Hicks podczas programu Mam talent (fot. Bill Records/NBCU Photo Bank/NBCUniversal via Getty Images via Getty Images)

23-letnia uczestniczka amerykańskiego „Mam Talent” – Skilyr Hicks została znaleziona martwa w domu przyjaciela w Liberty w Południowej Karolinie. Na razie nie znamy okoliczności śmierci. Wiadomo, że kobieta zmagała się wieloma poważnymi problemami.

Artur „Waluś”  Walczak nie żyje. Były strongman miał 46 lat

Artur „Waluś” Walczak nie żyje. 46-letni zmarł w piątek w szpitalu. Od ponad miesiąca przebywał w stanie śpiączki farmakologicznej po nokaucie na...

zobacz więcej

Informacja o śmierci młodej kobiety podała jej matka. Wciąż nie ujawniono okoliczności zgonu. Biuro szeryfa hrabstwa Pickens podało, że podejrzewaną przyczyną śmierci jest przedawkowanie narkotyków.

Hicks dała się poznać szerzej, kiedy jako 14 latka w 2013 roku wzięła udział w „America's Got Talent”. Wystąpiła przed Mel B, Heidi Klum, Howie Mandelem i Howardem Sternem i przeszła dalej.

Wykonała napisaną przez siebie, po śmierci ojca, piosenkę.

Nie przeszła jednak do rundy odcinków na żywo. Wkrótce pojawiły się informacje o jej problemach psychicznych, uzależnieniu od alkoholu i innych środków a także kłopotach z prawem.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej