RAPORT

Imigranci na granicy z Białorusią

Elektryk ze skalpelem kastrował „na życzenie”. Jeden z „klientów” zmarł

Szokujące praktyki w środowisku sadomasochistów (fot. Universal Images Group via Getty Images)
Szokujące praktyki w środowisku sadomasochistów (fot. Universal Images Group via Getty Images)

Szokujące usługi w środowisku sadomasochistów. Sąd w Monachium skazał elektryka za przeprowadzanie kastracji na życzenie. Niemiec pierwotnie oskarżony był o morderstwo, bowiem jeden z jego „klientów” zmarł kilka dni po amatorskiej operacji. Horst B., tłumaczył się pobudkami... natury finansowej.

Prezenter rosyjskiej telewizji liczył na romantyczny wieczór, a obudził się wykastrowany

Dmitry Nikolaev poznał w barze tajemniczą blondynkę, z którą po krótkiej konwersacji udał się do pobliskiej sauny. Tam para postanowiła...

zobacz więcej

W czasie procesu nie udowodniono „w wystarczającym stopniu”, że śmiertelny przypadek był bezpośrednio związany z kastracją.

Łowił sadomasochistów na skalpel


66-letni Horst B. łowił klientów na forach internetowych środowisk sadomasochistów. Przed sądem przyznał się do zarzutu kastracji i przekonywał, że zmusiła go do tego sytuacja finansowa.

Elektryk przeprowadził kilka „operacji”. Zdaniem sądu niepodważalne jest, że wykastrował lub okaleczył okolice genitaliów ośmiu mężczyzn – choć działał na ich prośbę. Obrona domagała się kary do siedmiu lat pozbawienia wolności, prokuratura – 13. Wyrok, jaki usłyszał 66-letni Niemiec, to ostatecznie 8,5 roku więzienia.

Zobacz także: Pedofile na zwolnieniu warunkowym będą poddawani kastracji chemicznej

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej