RAPORT

Wojna na Ukrainie

„Gwiazdy dzieciom”. Sukces Jedynkowego koncertu mikołajkowego

Wydarzenie miało charakter charytatywny, a beneficjentami zostaną podlaskie domy dziecka (fot.TVP)
Wydarzenie miało charakter charytatywny, a beneficjentami zostaną podlaskie domy dziecka (fot.TVP)

W poniedziałek, 6 grudnia ponad 2 mln widzów przyciągnął do TVP1 koncert mikołajkowy z gwiazdkowymi przebojami „Gwiazdy dzieciom”.

TVP1 liderem oglądalności w maju. Królowały seriale, ale hitów było więcej

Grupa Telewizji Polskiej uzyskała w maju 2021 roku największe udziały w rynku, na poziomie 27,3 proc., a antena TVP1 utrzymała pozycję lidera z...

zobacz więcej

Jedynkowy koncert mikołajkowy był najliczniej oglądanym koncertem dnia. Według Nielsen Audience Measurement w momencie najwyższej oglądalności przyciągnął ponad 2 mln widzów.

Średnio według Nielsen Audience Measurement przed telewizorami siedziało 1,8 mln widzów, przy udziałach na poziomie 15,7 proc. Mikołajkowy koncert był retransmitowany również w TVP2, widownia wyniosła 1,1 mln widzów, a w momencie najwyższej oglądalności widowisko obejrzało aż 2,1 mln widzów. Średnie udziały TVP2 kształtowały się tego dnia na poziomie 11,4 proc. i były najwyższe w paśmie.

Wydarzenie miało charakter charytatywny, a beneficjentami zostaną podlaskie domy dziecka.

Koncert poprowadzili Małgorzata Tomaszewska, Rafał Brzozowski i Aleksander Sikora. Współorganizatorem wydarzenia był Marszałek Województwa Podlaskiego.

To nie koniec dobrych wieści dla telewizji publicznej. W poniedziałek, 6, grudnia rekordową oglądalność zanotował odcinek serialu „Barw szczęścia”, który w TVP2 obejrzało 2,2 mln widzów przy udziałach 15,5proc. , była to najwyższa widownia serialu od marca 2021 roku (dane NAM). W poniedziałek w TVP1 „Jeden z dziesięciu” obejrzało 1,6 mln widzów (udz. 11,3 proc.), była to najliczniejsza widownia teleturnieju od lutego 2021 roku.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej