RAPORT

Imigranci na granicy z Białorusią

Samolot z Roksaną Węgiel miał wypadek. Leciała do Dubaju

Roksana Węgiel przekazała, że załoga musiała opuścić samolot (fot. PAP/Leszek Szymański)
Roksana Węgiel przekazała, że załoga musiała opuścić samolot (fot. PAP/Leszek Szymański)

Wylot Roksany Węgiel na uroczystości związane z Dniem Polski na Expo 2020 Dubai niespodziewanie się opóźnił. Na płycie lotniska Okęcie doszło do wypadku z udziałem jej samolotu. Artystka odniosła się do tej sprawy na InstaStories i uspokoiła fanów, że nic się jej nie stało.

Wakacyjny sezon na Lotnisku Chopina: Dwa miliony pasażerów w dwa miesiące

Mimo covidowych obostrzeń, dużo osób w wakacyjnym sezonie zdecydowało się na skorzystanie z transportu lotniczego. Sierpień był drugim miesiącem z...

zobacz więcej

Na jednym z fanpage'ów Roksany Węgiel pojawiła się informacja, że w skrzydło samolotu linii Emirates, którym wokalistka miała lecieć do Dubaju, uderzył pojazd do odladzania. Ponoć pasażerowie relacjonowali, że maszyną mocno zatrzęsło, jednak skończyło się tylko na strachu.

„Musieliśmy opuścić samolot”


Roksana Węgiel zabrała głos w tej kwestii na InstaStories. – Wszystko jest git! Nie martwcie się. Musieliśmy wczoraj opuścić samolot. Ze względu na zaistniałą sytuację spędziliśmy noc w hotelu i jak wszystko dobrze pójdzie, za chwile wylatujemy, także chill – zrelacjonowała. Do wypadku doszło w niedzielę, a kolejny lot miał być w poniedziałek. Węgiel, jak na razie nie poinformowała, czy kolejny rejs przebiegł bez problemów.

Zobacz także: Pasażerowie samolotu zostali zakładnikami dyktatora przez błąd brytyjskiego MSZ

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:

Zobacz więcej