RAPORT

Imigranci na granicy z Białorusią

Pijana kobieta dachowała autem. Wiozła 10-letniego syna

Dachowanie auta w woj. łódzkim (fot. policja)
Dachowanie auta w woj. łódzkim (fot. policja)

Ponad 2 promile alkoholu w organizmie miała 29-letnia kierująca oplem, która spowodowała wypadek w Domasznie (pow. opoczyński). Kobieta podróżowała z 10-letnim synem. W wyniku wypadku jej samochód całkowicie spłonął.

Krwawe dożynki: jedna osoba nie żyje, ponad 30 rannych. Skazali kucharza

Dożynkowa impreza w wiejskim pubie w Northamptonshire w środkowej Anglii zakończyła się tragedią. Jedna z uczestniczek nie żyje, a 31 osób doznało...

zobacz więcej

Do wypadku doszło w piątek o godzinie 16. Jak ustalili policjanci z komendy w Opocznie, 29-letnia kierująca oplem astra, jadąc z 10-letnim synem, zjechała na przeciwległy pas ruchu, następnie do przydrożnego rowu, gdzie jej samochód dachował.

– Poszkodowani z wraku samochodu wydostali się dzięki pomocy mieszkańca okolicy, w której doszło do wypadku. Pojazd uległ całkowitemu spaleniu. Na miejsce zostały wezwane wszystkie służby ratownicze. Do transportu 29-latki do szpitala zadysponowano Lotnicze Pogotowie Ratunkowe. Poszkodowana trafiła do jednego ze szpitali w województwie świętokrzyskim – zrelacjonowała asp. sztab. Barbara Stępień z opoczyńskiej komendy policji.

Policjanci przebadali stan trzeźwości kierującej; okazało się, że w chwili zdarzenia miała ona ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Jej 10-letni syn nie doznał poważnych obrażeń i po udzieleniu pomocy medycznej został przekazany pod opiekę członków rodziny.

29-latka straciła już prawo jazdy. Teraz sprawa zostanie skierowana pod ocenę sądu. Zdaniem policji kobiecie grozi nawet 12 lat więzienia.

Czytaj także: Wójt pijany w sztok zaatakował dziennikarzy TVP. Alkomat miał pole do popisu [WIDEO]

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:

Zobacz więcej