RAPORT

Rosja gotowa do inwazji na Ukrainę

Oburzające zachowanie właściciela sklepu. Zaatakował pracownice sanepidu [WIDEO]

Właściciel jednego ze sklepów w Drezdenku (woj. lubuskie) popychał pracownice sanepidu i uniemożliwiał im przeprowadzenie kontroli – poinformowała policja. Agresor został zatrzymany i usłyszał zarzuty. Funkcjonariusze pokazali nagranie z zajścia.

Duży pożar w Bukowinie Tatrzańskiej. Płonie pensjonat [WIDEO]

W Bukowinie Tatrzańskiej płonie jeden z pensjonatów. W akcji gaśniczej biorą udział strażacy z Zakopanego i okolic. Strażacy rozbierają dach, by...

zobacz więcej

Jak przekazała lubuska policja, 55-letni właściciel sklepu w Drezdenku uniemożliwiał dwóm kobietom – inspektorom sanepidu – przeprowadzenie kontroli związanej z przestrzeganiem zasad epidemiologicznych.

W trakcie wymiany zdań mężczyzna stał się agresywny popychał kobiety, co spowodowało, że jedna z nich upadła na ziemię. Bulwersujące zachowanie właściciela, któremu pomagał drugi mężczyzna, uniemożliwiło skuteczne przeprowadzenie kontroli.

Policjanci z Drezdenka szybko ustalili, że doszło do przestępstwa, jakim jest naruszenie nietykalności cielesnej funkcjonariusza.

„Kryminalni szybko namierzyli i zatrzymali dwie osoby podejrzewane o przestępstwo. Właściciel sklepu usłyszał zarzuty dotyczące naruszenia nietykalności cielesnej i wpływania na czynności wykonywane przez pracownice sanepidu. Za takie przestępstwo odpowie również młodszy z zatrzymanych” – podają funkcjonariusze. Obu mężczyznom grozi do trzech lat pozbawienia wolności.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej