RAPORT

Wojna na Ukrainie

„Krótki komunikat z pola bitwy”. Tomasz Stockinger ma koronawirusa

Nie jest źle – zapewnia Tomasz Stockinger (fot. arch.PAP/Leszek Szymański)
Nie jest źle – zapewnia Tomasz Stockinger (fot. arch.PAP/Leszek Szymański)

Znany i lubiany aktor Tomasz Stockinger poinformował, że zaraził się koronawirusem. Wyjaśnił, że ma za sobą tydzień „ciężkiej walki” i ma nadzieję, że po kolejnym tygodniu wróci do zdrowia i pracy. „Jak widzicie i słyszycie, nie jest źle. Uważajcie na siebie, trzymajcie się zdrowo!” – napisał odtwórca roli doktora Pawła Lubicza w popularnym serialu TVP „Klan”.

„Myślałem, że mnie nie doścignie, ale myliłem się. Od kilku dni rozgościł się u mnie covid. Przyjąłem gościa ciepło. Ale mam nadzieję, że niebawem odjedzie i nie zostawi po sobie pamiątek” – wyznał aktor w swoim wpisie na Instagramie.– Dzień dobry wam. Krótki komunikat z pola bitwy. Tak, jestem covidowcem, złapałem. Niestety. Wydawało mi się że mnie akurat się to nie przydarzy. Pycha kroczy przed klęską. Mam nadzieję, że klęski nie będzie. Przeciwnik jest co prawda trudny i nie należy go lekceważyć, dlatego apeluję do wszystkich, którym może się coś takie jeszcze wydarzyć: zachowajmy wszelkie środki ostrożności – powiedział Tomasz Stockinger na załączonym nagraniu. Mam nadzieję, że już po tym tygodniu, który jest za mną, ciężkiej walki, jak do tego jeszcze dołożę kolejny tydzień, to już będę mógł wrócić do pracy i do zdrowia, czego Państwu, oczywiście, bardzo serdecznie życzę – dodał.

Twoje INFO - kontakt z TVP INFO

Od początku epidemii koronawirusa w Polsce odnotowano łącznie 3 671 421 zakażenia wirusem SARS-CoV-2. Zmarło 85 675 osób. Sprawdź dzisiejszy raport Ministerstwa Zdrowia.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej