RAPORT

Propozycja podziału Ukrainy? Sikorski na cenzurowanym

Koncert „Murem za polskim mundurem” gestem wdzięczności [WIDEO]

Najnowsze

Popularne

Szef MON Mariusz Błaszczak powiedział w TVP Info, że dzisiejszy koncert „Murem za polskim mundurem” jest jednym z wielu gestów wdzięczności dla służb chroniących polskiej granicy. Koncert zorganizowała Telewizja Polska przy wsparciu Ministerstwa Obrony Narodowej.

Polskie i światowe gwiazdy zagrają dla polskich służb. Koncert „#Murem za polskim mundurem”

Już w najbliższą niedzielę, 5 grudnia o godz. 18.00 TVP1 zaprasza na uroczysty koncert „#Murem za polskim mundurem”. Wydarzenie jest wyrazem...

zobacz więcej

Koncert rozpoczął się o 18.00 w 23. Bazie Lotnictwa Taktycznego w Mińsku Mazowieckim, jest transmitowany w programie 1 Telewizji Polskiej. Minister Mariusz Błaszczak dziękował za jego zorganizowanie.

– Dzisiaj nas czeka podziękowanie dla polskich żołnierzy, funkcjonariuszy, którzy stroją na straży naszego bezpieczeństwa na granicy polskiej. Ja jestem wdzięczny za te wszystkie słowa uznania, otuchy, jakie są kierowane do żołnierzy Wojska Polskiego. Ale jestem wdzięczny również Telewizji Polskiej, prezesowi Jackowi Kurskiemu za zorganizowanie tego koncertu – powiedział min. Mariusz Błaszczak.

Koncert zorganizowała Telewizja Polska przy wsparciu Ministerstwa Obrony Narodowej.

Występują m.in.: Edyta Górniak, Jan Pietrzak, Halina Frąckowiak, Viki Gabor, Rafał Brzozowski oraz Oceana, Las Ketchup, Captain Jack, No Mercy i Lou Bega.
teraz odtwarzane
„Murem za polskim mundurem” gestem wdzięczności [WIDEO]

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej