RAPORT

Imigranci na granicy z Białorusią

Nowe informacje o stanie zdrowia Jarosława Gowina

Jarosław Gowin trafił do szpitala (fot. PAP/Radek Pietruszka)
Jarosław Gowin trafił do szpitala (fot. PAP/Radek Pietruszka)

Jarosław Gowin jest cały czas w szpitalu, czuje się dobrze. Mam nadzieję, że niedługo sam wystąpi przed kamerami i wszystkie ewentualne wątpliwości zostaną rozwiane – powiedział w sobotę rzecznik koła Parlamentarnego Porozumienia Jan Strzeżek.

Byli członkowie Porozumienia Gowina założyli stowarzyszenie

Byli członkowie Porozumienia Jarosława Gowina założyli stowarzyszenie „OdNowa Rzeczypospolitej Polskiej”. Poinformował o tym podczas konferencji...

zobacz więcej

– Rozmawiałem z nim dzisiaj – czuje się dobrze. Jestem przekonany, że niedługo sam będzie mógł mówić o swoim stanie zdrowia – powiedział Strzeżek.

„Nie ma Porozumienia bez Gowina”


Pytany czy niedyspozycja Jarosława Gowina wpłynęła w jakikolwiek sposób na działanie władz partii i czy w związku z tym szykowane są jakiekolwiek zmiany, Strzeżek zaprzeczył. – Nikt z nas nie wyobraża sobie Porozumienia Jarosława Gowina bez Jarosława Gowina – zadeklarował.

– Mam nadzieję, że Gowin niedługo sam wystąpi przed kamerami i wszystkie ewentualne wątpliwości zostaną rozwiane. Czekamy na niego wszyscy razem w Porozumieniu – zapewnił rzecznik. 24 listopada rzeczniczka Porozumienia Magdalena Sroka poinformowała, że „od kilku dni Jarosław Gowin, w związku z rekomendacjami lekarzy, przebywa w szpitalu”. Podkreśliła, że nie jest upoważniona do przekazywania informacji o stanie zdrowia lidera ugrupowania, ale wyraziła nadzieję, że wkrótce uczyni to sam Jarosław Gowin.

Zobacz także: Jarosław Gowin trafił do szpitala

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:

Zobacz więcej