RAPORT

Imigranci na granicy z Białorusią

Murem za funkcjonariuszami. Tak Polacy oceniają pracę służb na granicy [SONDAŻ]

Polskie służby na granicy zmagają się z atakami nie tylko z zewnątrz (fot. WOT)
Polskie służby na granicy zmagają się z atakami nie tylko z zewnątrz (fot. WOT)

84 proc. badanych dobrze ocenia pracę żołnierzy, policjantów i strażników granicznych na granicy polsko-białoruskiej – wynika z najnowszego sondażu przeprowadzonego przez Instytut Badań Pollster na zlecenie „Super Expressu”.

Prześladowani obywatele Białorusi przyjęci w Polsce. Dane SG

W czwartek do Polski wjechało 86 obywateli Białorusi, którzy byli prześladowani w swoim kraju, byli opozycjonistami – poinformowała rzeczniczka...

zobacz więcej

Jak pisze sobotni „Super Express”, na granicę polsko-białoruską zwrócone są oczy wszystkich. „Polscy mundurowi strzegą granicy dniem i nocą, co doceniają ich rodacy” – czytamy w „SE”.

„Całym sercem za mundurowymi”


Na pytanie, jak oceniasz wykonywanie zadań przez żołnierzy, policjantów i strażników na granicy polsko-białoruskiej, 84 proc. badanych odpowiedziało, że „dobrze”, a 16 proc. oceniło ją „źle”.

„Polacy stoją murem za funkcjonariuszami. Olbrzymia większość Polaków jest całym sercem za działaniami polskich służb mundurowych” – podsumowuje gazeta. Sondaż, na zlecenie „Super Expressu”, przeprowadzono przez Instytut Badań Pollster w dniach 22-23.11.2021 na próbie 1016 dorosłych Polaków.

Zobacz także: Stroboskopy i lasery na granicy. Policja pokazała, co w nocy robili Białorusini [WIDEO]
teraz odtwarzane
Policja pokazała, co w nocy robili Białorusini

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej