RAPORT

Wojna na Ukrainie

Nowy system loteryjny Lotto. Kiedy przerwa w zakładach? [WIDEO]

Totalizator Sportowy wprowadza nowy centralny system loteryjny. W efekcie w dniach 5 i 6 grudnia nastąpi przerwa w sprzedaży w punktach Lotto, na stronie Lotto.pl oraz w aplikacji mobilnej. W tych dniach nie będą również wypłacane wygrane.

Wyniki Lotto w czwartek 2 grudnia 2021. Poznaj wygrane liczby [WIDEO]

Jakie liczby okazały się szczęśliwe w najnowszym losowaniu Lotto? Podajemy wyniki losowania Lotto, Lotto Plus, Multi Multi, Ekstra Pensja, Ekstra...

zobacz więcej

Firma poinformowała, że od 5 grudnia, od godziny 12 do 6 grudnia do godziny 9 będziemy wdrażać nowy system loteryjny. W tym czasie zakup gier w serwisie www.lotto.pl, aplikacji mobilnej oraz w punktach LOTTO nie będzie możliwy. Nie będą w tych godzinach również wypłacane wygrane.

5 grudnia w losowaniach gier Keno oraz Szybkie 600 będzie można uczestniczyć do godziny 15.18, zawierając do godz. 12 zakłady na wiele losowań (nawet 50).

Wszystkie losy i kupony zakupione wcześniej pozostaną ważne. Sprzedaż, jak również wypłaty wygranych, będą uruchamiane sukcesywnie od poniedziałku 6 grudnia od godziny 9.

Z uwagi na tę przerwę, Totalizator Sportowy zachęca do grania w punktach LOTTO i na lotto.pl na kilka kolejnych losowań, tym bardziej, że losowania w Studiu LOTTO będą odbywać się bez zmian. Totalizator Sportowy zapewnia, że wyniki wszystkich losowań gier LOTTO dostępne będą przez cały czas na www.lotto.pl oraz w aplikacji mobilnej. Transmisja losowania wieczornego na kanałach TVP3 (od godziny 21.50), wyniki także w portalu www.tvp.info.

Twoje INFO - kontakt z TVP INFO
Więcej informacji na stronie: www.lotto.pl/nowy-system. Jeśli pojawią się pytania, można zadać na czacie na stronie www.lotto.pl lub poprzez formularz kontaktowy, dostępny pod adresem: www.lotto.pl/kontakt. Dodatkowych informacji na ten temat udzieli również, jak podano, Biuro Obsługi Klienta pod numerem telefonu: 459 59 59 00.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej