RAPORT

Wojna na Ukrainie

Nieobyczajny wybryk w Poznaniu. Interweniowała policja

Policja ma zdjęcie podejrzanego mężczyzny (fot. Shutterstock/ DarSzach)
Policja ma zdjęcie podejrzanego mężczyzny (fot. Shutterstock/ DarSzach)

Do szokującej sytuacji doszło na jednym z przystanków autobusowych na obrzeżach Poznania. W czwartek nieznany mężczyzna onanizował się tam przy młodej dziewczynie. Sprawę zgłoszono policji.

Dzieci grały w piłkę, obok klęczał zboczeniec. Zdążył uciec

Na warszawskim Ursynowie w ostatnich dniach dochodziło do niebezpiecznych sytuacji, o czym alarmują mieszkańcy. Chodzi o przypadki obnażania się i...

zobacz więcej

Jak opisuje serwis epoznan.pl, zdarzenie miało miejsce w czwartek rano. O skandalicznym zachowaniu mężczyzny poinformował czytelnik, którego córka była świadkiem przykrej sytuacji.

Nieobyczajny wybryk w Poznaniu


„To bydlę około godz. 10 rano przy przystanku Kołobrzeska na Dąbrowskiego masturbowało się przy młodej dziewczynie. Może ktoś go rozpozna. Sprawa zgłoszona telefonicznie na policję” – relacjonuje świadek.

Policja potwierdza zgłoszenie, po którym na miejsce wysłano funkcjonariuszy. Choć mieli zdjęcie mężczyzny, to nie udało się go znaleźć.

– Takie zachowanie to nieobyczajny wybryk, za który grozi areszt, ograniczenie wolności, kara grzywny do 1500 złotych lub nagana – powiedziała Marta Mróz z poznańskiej policji. Apeluje też, by takie incydenty zgłaszać policji i zapamiętać rysopis człowieka dopuszczającego się nieobyczajnego wybryku.

Zobacz także: Onanizował się podczas wideokonferencji. Jest decyzja redakcji

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej