RAPORT

Wojna na Ukrainie

Robot sprzątający zaklinował się pod łóżkiem, właściciel oskarżył gości o kradzież

Mieszkaniec Bartoszyc (woj. warmińsko-mazurskie) poinformował policję, że goście ukradli mu robota służącego do odkurzania. Po kilku dniach okazało się, że robot sprzątający zaklinował się pod łóżkiem.

Mężczyzna sądził, że znalazł złoto. Znalazł coś znacznie cenniejszego

Poszukiwacz skarbów udał się w miejsce, gdzie od wielu lat znajdowano złoto. Zamiast sita i kilofa wziął ze sobą wykrywacz metali oraz łopatę. To,...

zobacz więcej

Policję z Bartoszyc zaalarmował 73-letni mieszkaniec miasta. Powiedział, że po wizycie znajomych zniknął jego robot sprzątający o wartości tysiąca zł.

„Znajomi mężczyzny w trakcie przesłuchań twierdzili, że nie wiedzą nic na ten temat” – podała policja i podkreśliła, że zeznania te były prawdziwe.

„Okazało się, że odkurzacz schował się pod łóżkiem. Zguba została znaleziona przez właściciela dopiero po kilku dniach i to przez przypadek. Mężczyzna odwołał zgłoszenie i przeprosił policjantów za przysporzone czynności” – podała policja.

Nie wiadomo, czy 73-latek przeprosił także znajomych. – To już jest poza nami – powiedziała oficer prasowa policji w Bartoszycach asp. Marta Kabelis.

Twoje INFO - kontakt z TVP INFO

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:

Zobacz więcej