RAPORT

Propozycja podziału Ukrainy? Sikorski na cenzurowanym

Polskie i światowe gwiazdy zagrają dla polskich służb. Koncert „#Murem za polskim mundurem”

Najnowsze

Popularne

O godz. 18.00 rozpoczął się uroczysty koncert „#Murem za polskim mundurem”. Wydarzenie jest wyrazem wsparcia dla służb mundurowych strzegących polskich granic. W koncercie, który odbywa się na terenie 23. Bazy Lotnictwa Taktycznego w Mińsku Mazowieckim, wezmą udział gwiazdy polskiej i europejskiej sceny muzycznej. To wspólna inicjatywa Telewizji Polskiej i Ministerstwa Obrony Narodowej. Transmisję mogą państwo zobaczyć na antenie TVP1.

Koncert „Murem za polskim mundurem”. Wystąpi wyjątkowy gość [WIDEO]

Już w niedzielę o godz. 18 w TVP1 będzie można obejrzeć wyjątkowy koncert „Murem za polskim mundurem”. Oprócz rodzimych gwiazd oraz artystów...

zobacz więcej

Koncert „#Murem za polskim mundurem” to gest solidarności z polskimi służbami mundurowymi strzegącymi granic Rzeczpospolitej Polskiej.

MON dziękuje za wsparcie


Ministerstwo Obrony Narodowej, współinicjator wydarzenia, przyznaje, że żołnierze każdego dnia otrzymują liczne wyrazy solidarności oraz propozycje wsparcia.

„Doceniamy, szczególnie przed Świętami Bożego Narodzenia, różne inicjatywy społeczne i wyrazy wsparcia płynące od obywateli. Dla wszystkich chętnych chcących przekazać żołnierzom wyrazy solidarności, stworzyliśmy specjalny adres mailowy muremzamundurem@mon.gov.pl, pod którym firmy, fundacje, samorządy lokalne, organizacje pozarządowe, itp. będą mogły się zgłosić i ustalić formy wsparcia. Każdego dnia trwają jednak również ataki na polskich żołnierzy oraz funkcjonariuszy Straży Granicznej oraz policji – o czym więcej informacji w naszym raporcie z granicy.

Gwiazdy koncertu „#Murem za polskim mundurem”


Dlatego w niedzielę 5 grudnia 2021 roku na terenie 23. Bazy Lotnictwa Taktycznego w Mińsku Mazowieckim dla polskich służb mundurowych wystąpią: Edyta Górniak, Jan Pietrzak, Halina Frąckowiak, Viki Gabor, Rafał Brzozowski oraz Elwira Mejk z Trubadurami. Na scenie koncertu „#Murem za polskim mundurem” widzowie zobaczą również gwiazdy formatu światowego: Oceana, Loona, Las Ketchup, Jenny Berggren, Captain Jack, In-Grid, No Mercy oraz Lou Bega.

Gdzie i kiedy oglądać transmisję na żywo?


Koncert poprowadzą Agata Konarska i Michał Adamczyk.

Transmisja koncertu „#Murem za polskim mundurem” rozpoczęła się o godzinie 18:00 na antenie TVP1.
teraz odtwarzane
Koncert „#Murem za polskim mundurem” już w niedzielę w TVP1

Zobacz także: „Stop dezinformacji!”, „Szacunek dla Polski”. Wpisy pod materiałami zagranicznych mediów

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej