RAPORT

Pogarda

Lempart przed Sejmem krzyczy o „mordercach w polskich mundurach”. „Pozwijcie mnie” [WIDEO]

Najnowsze

Popularne

Liderka Strajku Kobiet Marta Lempart w czasie manifestacji przed Sejmem wykrzykiwała wulgarne i obraźliwe hasła pod adresem polskich żołnierzy i funkcjonariuszy straży granicznej. – Mordercy w polskich mundurach wyrzucają dzieci do lasu – krzyczała przez megafon. Kandydatka na „Warszawiankę Roku” w plebiscycie warszawskiego ratusza grzmiała, by zgłaszać ją za to do prokuratury.

Szokująca decyzja sądu ws. Lempart i Suchanow

Sąd Okręgowy w Warszawie zwrócił do prokuratury akt oskarżenia przeciwko liderkom tzw. Strajku Kobiet Marcie Lempart, Klementynie Suchanow oraz...

zobacz więcej

Od kilkunastu tygodni trwa szturm imigrantów, próbujących przedrzeć się na terytorium UE, nielegalnie przekraczając granicę Białorusi z Polską i krajami bałtyckimi. Nie ustają też ataki na polskich funkcjonariuszy straży granicznej, policjantów i żołnierzy, zabezpieczających granicę.

Ostatnią tego odsłonę mieliśmy minionej nocy, gdy w Terespolu białoruskie służby ostrzelały polski sprzęt wojskowy. Ataki na polskie służby pochodzą także od wewnątrz – i padają zarówno z ust polityków, jak i celebrytów.

Lempart wulgarnie atakuje polskie służby


W środę w te ataki, będące z pewnością na rękę reżimom w Mińsku i Moskwie, wpisała się liderka Strajku Kobiet. Marta Lempart na proaborcyjnej demonstracji przed Sejmem wykrzykiwała wulgarne hasła, atakując polskie służby.

– Obrońcy tych pier***onych morderców w mundurach, co wyrzucają dzieci do lasu, odgrażali się, że będą na nas składać na nas zawiadomienie do prokuratury i że będą nas pozywać. Proszę k***a bardzo. Mordercy w mundurach wyrzucają dzieci do lasu. Pozwijcie mnie, to sprawa będzie o to, że jesteście pierd***nymi mordercami w mundurach, którzy wyrzucają dzieci do lasu. Będziemy to udowadniać przed sądem, bo jak na razie to są obiecanki – mówiła przez megafon. Na nagraniach z zajścia widać, jak Lempart kilkukrotnie powtarza jeszcze hasło: „Mordercy w polskich mundurach wyrzucają dzieci do lasu”.

Zobacz także: Marta Lempart na granicy z Białorusią. Internauci komentują

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej