RAPORT

Imigranci na granicy z Białorusią

Pedofil proponował dziecku seks, masturbację. Trafił na łowców [WIDEO]

Łowcy pedofilii znowu w akcji i zarzuty dla 47-latka z Bielska-Białej. Myślał, że pisze z dzieckiem – proponował seks, masturbację, wspólną noc w hotelu. Trafił na łowców i usłyszał już zarzuty – informuje TVP3 Katowice.

77-latek zabił trzy szczenięta. Uderzał nimi o podłogę

77-latek z gminy Bobolice w okrutny sposób zabił należące do niego trzy szczenięta. Uśmiercił je, uderzając nimi o podłogę, a następnie zawinął je...

zobacz więcej

Do zatrzymania doszło w Bielsku-Białej. Mężczyzna jest recydywistą. Był skazany za przestępstwa związane z pedofilią – rok temu opuścił więzienie, a teraz znów usłyszał prokuratorskie zarzuty.

Łowcy podkreślają, że nie ma dnia bez alarmu. Codziennie tzw. wabiki, czyli osoby podszywające się pod dzieci, otrzymują seksualne propozycje od dorosłych. Tak było w Sosnowcu.

Erotyczny masaż, wspólna masturbacja, seks – to wierzchołek góry lodowej. Ruda Śląska – kolejne zatrzymanie. Tam 18-latek zaatakował ośmiolatkę. Wcześniej gonił inną dziewczynkę.

Kilka miesięcy temu opuścił zakład poprawczy, gdzie trafił za podobne przestępstwo. Grozi mu 12 lat
.

Zarzuty dla pedofilów


Od początku roku w województwie śląskim postawiono zarzuty 218 pedofilom. W 2020 r. było ich 226. Większość sprawców – jak podkreślają specjaliści – w dzieciństwie sama była ofiarami przemocy seksualnej. Podkreślają, że to skaza, która zostaje z nimi do końca życia.

W publicznym rejestrze przestępców seksualnych jest w tej chwili 1172 osób. Policja apeluje do rodziców, aby zwrócili uwagę na to, z kim ich dzieci korespondują przez internet.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej