RAPORT

Wojna na Ukrainie

Mata do lewicowej aktywistki: „Głupia p***o”. O co poszło?

Raper Mata opublikował w sieci nowy utwór (fot. PAP/Marcin Bielecki)
Raper Mata opublikował w sieci nowy utwór (fot. PAP/Marcin Bielecki)

Raper Mata opublikował w mediach społecznościowych nowy utwór. W kawałku pt. „MC” młody raper komentuje swój udział w reklamie jednej z sieci fast foodów. Matczaka spotkała za to fala krytyki m.in. za to, że jako popularny wśród młodzieży twórca reklamuje śmieciowe jedzenie.

Młynarska wściekła na rapera celebrytę: Zachęca do jedzenia szkodliwego żarcia

Sieć McDonald’s zapowiedziała nawiązanie współpracy z raperem znanym jako Mata. „Do tej pory nie komentowałam inby o Macie, ani o Macie i Matczaku...

zobacz więcej

Negatywnie o jedzeniu, które polecał raper, wypowiadała się m.in. Katarzyna Bosacka, znana z promocji zdrowego stylu odżywiania.

Jak podawała Bosacka, cały zestaw promowany przez rapera miał zawierać aż 1119 kcal.

„To połowa dziennego zapotrzebowania energetycznego dla nastolatka...” – alarmowała w mediach społecznościowych. Więcej o tym pisaliśmy TUTAJ.

W kontekście głośnej kampanii reklamowej z udziałem rapera, fast food do narkotyków porównała Paulina Młynarska.

Bardzo dużą popularnością w mediach społecznościowych cieszył się filmik pt. „Maja Staśko wyrzuca zestaw Maty”. Celebrytka spróbowała tylko… frytek, bo na zjedzenie cheeseburgera czy wypicie matcha latte (sproszkowana zielona herbata z mlekiem – przyp. red.) nie pozwalał jej weganizm.

Mata skomentował to w swoim najnowszym kawałku.

„Czasem 16 godzin dziennie siedzę w studiu, no a czasem na kanapie, ale wstaję po południu i nie tyram na etacie, dlatego szanuję pracę, ty wylewasz Matcha Latte, głupia p***o” – słyszymy w utworze „MC”.

Twoje INFO - kontakt z TVP INFO

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej