RAPORT

Imigranci na granicy z Białorusią

19-latek potrącił kobietę na przejściu. Prawo jazdy miał od trzech dni [WIDEO]

Młody mężczyzna wjechał w 34-latkę, przechodzącą przez jezdnię na oznakowanym przejściu dla pieszych w Tomaszowie Lubelskim. Był trzeźwy. Policjanci zatrzymali mu prawo jazdy, którym cieszył się od trzech dni.

Dachowała ciężarówka z chemikaliami. Jeden zbiornik się rozszczelnił

Na drodze wojewódzkiej nr 401 między wsiami Skoroszyce i Chróścina (woj. opolskie) przewróciła się ciężarówka przewożąca chemikalia. Kierowca...

zobacz więcej

W piątek około godz. 21 w Tomaszowie Lubelskim, na oczach policjantów z drogówki, samochód osobowy marki Toyota potrącił kobietę na pasach. Wspólnie ze świadkami zdarzenia policjanci udzielili 34-latce pierwszej pomocy. Kobieta, której obrażenia były poważne, została przewieziona karetką do szpitala.

Mundurowi zatrzymali 19-letniemu kierowcy z gminy Tyszowce prawo jazdy, które posiadał zaledwie od trzech dni. Badanie alkomatem wykazało, że młody kierowca podczas zdarzenia był trzeźwy.

Przyczyny i okoliczności wypadku będą wyjaśniane przez policyjnych śledczych. Całe zdarzenie zostało zarejestrowane przez kamery monitoringu. Policja opublikowała je – jak poinformowano – „ku przestrodze”. „Apelujemy o zachowanie szczególnej ostrożności na drodze, szczególnie w okolicach przejść dla pieszych” – czytamy na stronie internetowej lubelskiej policji.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej