RAPORT

Imigranci na granicy z Białorusią

Rolnik znalazł żonę i wzięli ślub. Manowska: Najlepsze wesele, na jakim byłam [ZDJĘCIA]

Bogusława i Krzysztof powiedzieli sobie „tak” (fot. Instagram/rolnikszukazonytvp)
Bogusława i Krzysztof powiedzieli sobie „tak” (fot. Instagram/rolnikszukazonytvp)

Marta Manowska, prowadząca program TVP „Rolnik szuka żony”, na Instagramie pochwaliła się zdjęciami ze ślubu i wesela bohaterów tego show – Bogusławy i Krzysztofa. „To jest najlepsze wesele, na jakim byłam” – podkreśliła.

Sześcioletni Mikołaj pojedzie zdobywać szczyt w Himalajach [WIDEO]

zobacz więcej

Wesele uczestników ósmej edycji „Rolnik szuka żony” odbyło się w sobotę. Bogusława i Krzysztof powiedzieli sobie „tak” po tym, jak spośród kilku kandydatek Krzysztof wyznał miłość właśnie jej.

Zwykle staramy się wam nie zdradzać zakończenia żadnej z opowiadanych przez nas historii. Ale czasem szczęściem po prostu trzeba się podzielić. Dziś „tak” powiedzieli sobie Bogusia i Krzysztof. Gratulacje! PS. Więcej opowiemy wam w świątecznym odcinku „Rolnika…” – poinformowano na oficjalnym profilu reality show na Instagramie.

Zdjęcia z uroczystości pokazała też prowadząca show TVP Marta Manowska. „To jest najlepsze wesele, na jakim byłam” – stwierdziła. „Jeżeli od połowy tańczysz w butach zamiennych panny młodej, to znaczy, że jest bliskość. Swatka! PS. Wracam na parkiet!” – dodała.

Biskupi piszą adwentowe listy do wiernych. „Ostatnie słowo należy do Boga”

Ostatnie słowo nie należy i nie będzie nigdy należeć do zła – napisał prymas Polski abp Wojciech Polak w liście na rozpoczynający się w niedzielę...

zobacz więcej

Bogusława ma 52 lata i pochodzi z Białej. Jest odważna, ale przy tym ciepła. Zawsze stawia na szczerość i podkreśla, że budować związek muszą zawsze dwie osoby.

Krzysztof ma 55 lat, emanuje pozytywną energią, ma ogromne poczucie humoru i dystans do samego siebie. Jego dom położony jest w malowniczej okolicy, wśród przepięknych mazurskich jezior i lasów. Na swoim gospodarstwie zajmuje się hodowlą bydła mięsnego, ma też kury, kaczki i konia, a dodatkowo prowadzi działalność agroturystyczną.

Jest po rozwodzie, ma trójkę dzieci i czuje, że jeszcze tak wiele mógłby zaoferować drugiej osobie. Postanowił wziąć sprawy w swoje ręce - zawalczyć, bo samotność dokucza mu coraz bardziej. Latem zachwyca się pięknem mazurskiej przyrody, pływa łódką, łowi ryby, zimą korzysta z sauny i morsuje w jeziorze, aby wzmocnić odporność.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej