RAPORT

Imigranci na granicy z Białorusią

Celebryta z Ani Mru-Mru uderza w wyborców PiS. Wulgarnie zaatakował też internautów

Kabaretu Ani Mru-Mru, Marcin Wójcik. (fot. PAP/Sławomir Mielnik, twitter.com/copone1dak)
Kabaretu Ani Mru-Mru, Marcin Wójcik. (fot. PAP/Sławomir Mielnik, twitter.com/copone1dak)

Marcin Wójcik, ps. Jabbar z kabaretu Ani Mru-Mru wrzucił do sieci zdjęcie w koszulce z wulgarnym symbolem atakującym PiS i wyborców tego ugrupowania. Pod postem natychmiast pojawiła się fala negatywnych komentarzy, na które Wójcik odpisywał nie stroniąc od obrażania internautów. Gdy ci m.in. zaczęli go porównywać do Barbary Kurdej–Szatan, zablokował im możliwość wyrażania opinii.

„Tak wygląda wolność słowa w Polsce”. Barbara Kurdej-Szatan w Belarus 24

Słowa Barbary Kurdej-Szatan o Straży Granicznej zyskały międzynarodowy rozgłos. Historię celebrytki przypomniała reżimowa białoruska telewizja...

zobacz więcej

„Nowa koszulka treningowa” – pochwalił się Marcin Wójcik i zamieścił zdjęcie z ośmioma gwiazdkami.

Ze screenów zamieszczonych w sieci wynika, że internauci ostro zareagowali na tę prowokację, a celebryta odpowiadał im w wulgarny sposób. Ponieważ fala negatywnych opinii na temat jego zachowania rosła, wyłączył komentarze pod tym postem.

Zobacz także ->  Giertych ostro ws. trumien i szczątków Polaka. „Sięgasz pan dna”

„Oni wszyscy żyją w swojej bańce przekonani, że na PiS i Solidarną Polskę glosowali jacyś kosmici, a nie Polacy z krwi i kości” – piszą internauci.

Poseł Mariusz Kałużny zamieścił nawet zrzut ekranu wskazujący, że Wójcik wulgarnie zaatakował m.in. wiceministra rolnictwa Norberta Kaczmarczyka.

Inne zrzuty ekranu wskazują, że celebryta wulgarnie atakował internautów – większość jego agresywnych wpisów nie nadaje się do cytowania.

UE zmienia narrację ws. migrantów. Brudziński: Dotarły do nich głosy wyborców [WIDEO]

Podczas trwającej sesji Parlamentu Europejskiego Swiatłana Cichanouska zaapelowała, by Polska i Litwa nie ustępowały Łukaszence. Europoseł PiS...

zobacz więcej

„Od chwili, kiedy pochwalił się napisaniem znamiennego listu do TVP, nie oglądam ich kabaretu” – piszą na Twitterze internauci i dodają: „Kolejny z cyklu Barbary Kurdej-Szatan”.

„Dawno temu przestałem ich oglądać” – komentują.

Zobacz także ->  Media: Play nie przedłuży kontraktu z Kurdej-Szatan

Oceniają, że jeszcze gorsze niż sama koszulka jest to, jak kabareciarz zachował się wobec internautów.

„Wstyd pani Wójcik” – podkreślają.

Na post umieszczony przez Wójcika odpowiedziała na Facebooku Małgorzata Jacyna-Witt, radna PiS ze Szczecina: „Jedno jest pewne. Nikt, kto ma odrobinę oleju w głowie, zero kompleksów i dużo klasy – na występy takich »artystów« nie powinien chodzić. To przedstawiciele nie kultury, a kuwety”.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej