RAPORT

Pogarda

Na oczach 11-letniego syna zabił teściową i żonę. Dziecko wezwało policję

Policja przyjechała po telefonie 11-letniego chłopca (fot. Shutterstock/DarSzach)
Policja przyjechała po telefonie 11-letniego chłopca (fot. Shutterstock/DarSzach)

Najnowsze

Popularne

W trakcie awantury domowej w Szczecinie od ciosu nożem zginęła 63-letnia kobieta, druga została ciężko ranna i zmarła w szpitalu – informuje portal rmf24.pl. Sprawca odebrał sobie życie. Według informacji portalu w domu w tym czasie był jego 11-letni syn i to on miał zadzwonić na policję.

Makabryczne odkrycie na warszawskim Targówku. Znaleziono zwłoki młodych ludzi

Przy centrum handlowym na warszawskim Targówku odnalezione zostały zwłoki dwóch młodych osób. Ciała znajdowały się w zaparkowanym samochodzie. Na...

zobacz więcej

Trwa zabezpieczanie śladów i gromadzenie materiału dowodowego ws. śmierci trzech osób w Szczecinie – potwierdziła w sobotę Prokuratura Okręgowa w tym mieście.

– W związku ze zdarzeniem, które miało miejsce w nocy, prokurator z udziałem techników kryminalistyki, jak również policji wykonywał czynności procesowe – powiedziała rzeczniczka prokuratury Alicja Macugowska-Kyszka.

Nie żyją trzy osoby


„Przeprowadzone zostały oględziny. Zabezpieczone zostały ciała trzech osób, które w związku z tym zdarzeniem poniosły śmierć” – dodała. Poinformowała też, że ma zostać przeprowadzona sekcja zwłok tych osób.

Prokuratura nie udziela więcej informacji w tej sprawie. O tragicznych wydarzeniach jako pierwszy poinformował rmf24.pl. Według portalu do zdarzenia doszło w trakcie awantury domowej. Zabójstwa dwóch kobiet miał dokonać nożem mężczyzna, który następnie miał popełnić samobójstwo.

Ofiary to jego żona (która według informacji portalu zmarła po przewiezieniu do szpitala) i teściowa. Policję na miejsce tragedii wezwał syn – 11-letni chłopiec.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej