RAPORT

Imigranci na granicy z Białorusią

Latające rondle w kuchni Roda Stewarta. Muzyk jest przerażony

Edukowanie mężczyzn na temat tego, czym jest menopauza, może pomóc uratować małżeństwo (fot. Tim P. Whitby/WireImage)
Edukowanie mężczyzn na temat tego, czym jest menopauza, może pomóc uratować małżeństwo (fot. Tim P. Whitby/WireImage)

Gwiazdor muzyki pop w najnowszym wywiadzie wyznał, że mężczyźni powinni przechodzić obowiązkową edukację z zakresu menopauzy. On nic na ten temat nie wiedział, dlatego był kompletnie zaskoczony klimakterium swojej żony Penny Lancaster. Zmiany, jakie zaszły w jej zachowaniu, autentycznie go przeraziły.

Rod Stewart zagra w Krakowie. Zaprosi Krzysztofa Krawczyka?

Dobra wiadomość dla fanów Roda Stewarta. Gwiazdor wyrusza w przyszłym roku w trasę promującą jego nowy album, podczas której wystąpi w czerwcu w...

zobacz więcej

– Ona nie była już tą samą osobą, która poślubiłem – powiedział 76 letni piosenkarz o swojej 50-letniej żonie w talk-show „Loose Women, nadawanym przez telewizję ITV i współprowadzonym przez... jego żonę. Stewart zaczął od wyjaśnienia, jak z początku próbował oswoić się ze zmianami w organizmie i psychice Penny. – Googlowałem, googlowałem i googlowałem. Coś mi podpowiadało, że powinienem się zamknąć i spróbować zrozumieć – powiedział. Jego żona, a jednocześnie gospodyni programu, doceniła te wysiłki. – Sporo już o tym wiesz, jesteś o wiele mądrzejszy – wtrąciła. – Teraz biorę leki. Nadal muszę to zrozumieć i przygotować się do rondli latających po kuchni – odciął się jej Stewart.

„To może pomóc uratować małżeństwo”


Po chwili, już zupełnie poważnie, stwierdził, że edukowanie mężczyzn na temat tego, czym jest menopauza, może pomóc uratować małżeństwo. Dodał, że gdy próbował rozmawiać z żoną o tym, czego dowiedział się z Internetu, ona odpowiadała mu przez łzy. Sprawy nie ułatwiało też to, że Rod Stewart nie miał w najbliższym otoczeniu nikogo, kto powiedziałby mu coś na temat menopauzy z własnego doświadczenia.

Zobacz także: Rod Stewart otrzymywał pogróżki. Członkowie zespołu unikali go na scenie

Gdy współprowadząca program Charlene White zapytała go, czy próbował rozmawiać o menopauzie również ze swoimi kumplami, odpowiedział: „Nie, bo gadamy o piłce nożnej i oni nie poruszają tego tematu”. Dodał jednak, że gdyby przyjaciele chcieli rozmawiać o menopauzie swoich żon i partnerek, on doradziłby im, żeby byli wyrozumiali i cierpliwi. Twoje INFO - kontakt z TVP INFO

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:

Zobacz więcej