RAPORT

Imigranci na granicy z Białorusią

Kobieta zastrzelona w tym samym miejscu co jej syn trzy dni wcześniej

Policja ustala okoliczności obu tragedii (fot. Pexels)
Policja ustala okoliczności obu tragedii (fot. Pexels)

Matka szóstki dzieci została zastrzelona w Chicago dokładnie w tym samym miejscu, w którym trzy dni wcześniej zastrzelono jej 14-letniego syna.

Dzieci zostały same z bronią. Nie żyje pięciolatek

Sześcioletnie dziecko śmiertelnie postrzeliło swojego rok młodszego brata w rodzinnym domu w amerykańskim stanie Pensylwania. Media informują, że...

zobacz więcej

Do tragedii doszło w środę przed południem w dzielnicy Roseland. 31-letnia Delisa Tucker została śmiertelnie postrzelona w klatkę piersiową podczas wizyty w miejscu, w którym w niedzielę wieczorem został zastrzelony jej 14-letni syn Kevin Tinker. Kobieta przyszła zapalić świece.

Dziennik „Chicago Sun-Times” podaje, że policja nie potwierdziła, czy te dwie strzelaniny są ze sobą powiązane. Na razie nikt nie został aresztowany.

Policja znalazła ciało


Ciało kobiety odkryli wezwani na miejsce funkcjonariusze. Została przewieziona do szpitala w Roseland, gdzie lekarze stwierdzili zgon.

Wszczęto śledztwo, na razie poszukiawni są świadkowie. Prowadzone jest także śledztwo w sprawie śmierci nastolatka, który został kilkakrotnie raniony strzałami z broni palnej. Policja nie ujawnia, czy chłopiec miał być celem ataku.

Twoje INFO - kontakt z TVP INFO
Na stronie crowdfundingowej rodzina napisała, że Kevin był „cichym chłopcem”, który ​​nie był zaangażowany w żadną działalność związaną z gangami.

Gazeta podaje, że tylko w tym roku w okolicy, w której zginęli matka i syn, doszło do co najmniej 26 śmiertelnych strzelanin.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej