RAPORT

Wojna na Ukrainie

Kolejny popis chamstwa Lempart. Dostało się sprzątającej kobiecie [WIDEO]

„W obronie kobiet” Marta Lempart zniszczyła pracę innej kobiety (fot. TT)
„W obronie kobiet” Marta Lempart zniszczyła pracę innej kobiety (fot. TT)

Liderka Strajku Kobiet Marta Lempart wdała się w sprzeczkę z kobietą sprzątającą warszawski biurowiec przy ul. Nowogrodzkiej, w którym mieści się siedziba Prawa i Sprawiedliwości. Aktywistka pomazała wejście do budynku czerwoną farbą. Gdy pani sprzątająca wyraziła oburzenie takim potraktowaniem jej ciężkiej pracy i upomniała Lempart, by ta po sobie posprzątała, usłyszała od lewicowej działaczki odmowę.

Lempart, zwolenniczka szerokiego dostępu do aborcji usiłowała przekonać rozmówczynię, że robi to „dla jej dzieci”. Jej zwolennicy kazali sprzątającej kobiecie „podziękować Kaczyńskiemu” za bałagan, który zrobiła Marta Lempart. Podczas swojego happeningu liderka Strajku Kobiet wyzywała od faszystów posła Bartłomieja Wróblewskiego za to, że ten działa na rzecz uszczelnienia ochrony życia. To on reprezentował przed Trybunałem Konstytucyjnym wnioskodawców w postępowaniu w sprawie niezgodności z konstytucją tzw. eugenicznej przesłanki do aborcji.

Postępek aktywistki anti-life skomentowali internauci. Wcześniej Bartłomieja Wróblewskiego, a także innego posła PiS, Piotra Uścińskiego, atakowała Justyna Dobrosz-Oracz z „Gazety Wyborczej”. Czytaj więcej tutaj.

Twoje INFO - kontakt z TVP INFO

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej