RAPORT

Imigranci na granicy z Białorusią

Czwartek będzie pogodny. Ile stopni wskażą termometry?

25 listopada będzie dosyć pogodny w całym kraju oprócz północy (fot. PAP/EPA/A.FASANI)
25 listopada będzie dosyć pogodny w całym kraju oprócz północy (fot. PAP/EPA/A.FASANI)

W czwartek, z wyjątkiem północnej części kraju, będzie pogodnie. W najcieplejszym momencie dnia termometry wskażą od 2 do 7 stopni Celsjusza – mówi Małgorzata Tomczuk, synoptyk IMGW-PIB.

Synoptycy nie mają wątpliwości. Nadchodzi duża zmiana pogody

Rozpoczynający się tydzień przyniesie zmianę pogody. Piękna, stabilna wyżowa aura z ubiegłego tygodnia ustąpi miejsca zmiennej pogodzie...

zobacz więcej

Według prognozy pogody na czwartek przygotowanej przez Małgorzatę Tomczuk z Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej - Państwowego Instytutu Badawczego, początek dnia będzie mroźny. Dzień będzie dosyć pogodny w całym kraju, z wyjątkiem północy, gdzie pojawi się więcej chmur i możliwe są przelotne opady deszczu lub mżawki.

– W pierwszych godzinach dnia w rejonach podgórskich spodziewamy się temperatur około minus 5-6 stopni Celsjusza. Na południu, w miejscach rozpogodzeń termometry wskażą około -1 st. Jeden stopień na plusie będzie w centrum kraju i 2-3 stopnie na północy. Na południu należy liczyć się z mgłami ograniczającymi widoczność do 200 metrów, które mogą osadzać szadź – powiedziała Polskiej Agencji Prasowej Tomczuk.

W ciągu dnia mgły będą zanikać. Temperatura maksymalna wyniesie od 2-3 stopni w dolinach górskich, 4-6 stopni na przeważającym obszarze kraju do około 7 stopni na Wybrzeżu.

Twoje INFO - kontakt z TVP INFO

Zobacz także: Pierwszy raz porządnie sypnie śniegiem


Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:

Zobacz więcej