RAPORT

Pogarda

Świetny start kanału TVP World

Najnowsze

Popularne

W pierwszych dniach nadawania nowego, anglojęzycznego kanału Telewizji Polskiej transmisje TVP World wygenerowały ponad 200 tys. odtworzeń. Świetny wynik odnotował także serwis internetowy tvpworld.com, który odwiedzono ponad 320 tys. razy. Tym wynikom nie ustępują także dane dotyczące fanów w mediach społecznościowych.

TVP World dostępny w TV i online od dziś. Sprawdź, gdzie oglądać nowy kanał Telewizji Polskiej

Kilka tygodni przed zaplanowaną datą premiery, w czwartek 18 listopada, zadebiutował nowy kanał Telewizji Polskiej – TVP World. Anglojęzyczny...

zobacz więcej

Dane, o których mowa, dotyczą okresu od 18 do 21 listopada – a więc pierwszych czterech dni nadawania TVP World. W miniony czwartek, a więc dniu startu, kanał odnotował w piku o godz. 21:00 prawie 8,5 tys. aktywnych streamów. Kanał dostępny jest również w serwisie YouTube, na którym do tej pory odnotowano już 22,4 tys. subskrypcji.

Mocny start anglojęzycznego kanału TVP World


Serwis internetowy tvpworld.com w ciągu pierwszych czterech dni od momentu uruchomienia odnotował ponad 320 tys. odsłon. Kanał TVP World można oglądać w internecie za pośrednictwem serwisu tvpworld.com lub tvpstream.vod.tvp.pl.

W odpowiedzi na wojnę informacyjną i hybrydową agresję. Rusza TVP World

Od 18.11.2021, od godz. 8 TVP zacznie nadawać TVP World - angielskojęzyczny program informacyjny. Przez 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu...

zobacz więcej

Pasmo TVP World jest dystrybuowane także na kanale TVP INFO przez operatora satelitarnego Dish Network, który dociera do ok 12 mln gospodarstw domowych w USA. Według danych Nielsena ofertę programową TVP World 21 listopada w paśmie nocnym TVP INFO oglądało aż 40 tys. widzów.

TVP World w mediach społecznościowych


Treści TVP World na Facebooku były oglądane 7 221 razy, a łącznie 6.566 widzów trafiło na tvpworld.com przez Facebooka.

Na drugim miejscu pod względem liczby odsłon w mediach społecznościowych znalazły się treści TVP World na Twitterze – 18 listopada odnotowano tam 3 338 wejść. Zobacz także: Start TVP World. „Jesteśmy atakowani informacją, naszą odpowiedzią musi być informacja”

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej