RAPORT

Wojna na Ukrainie

Pracownicy holenderskich linii lotniczych pobili się z pasażerami. Poszło o królika

Do zdarzenia doszło na lotnisku w Sao Paulo (fot. Artur Widak/NurPhoto via Getty Images)
Do zdarzenia doszło na lotnisku w Sao Paulo (fot. Artur Widak/NurPhoto via Getty Images)

Personel linii KLM pobił się z pasażerami, którzy chcieli przewieźć królika. Do zdarzenia doszło na lotnisku w Sao Paulo w Brazylii. – Wyrażamy ubolewanie z powodu tego incydentu – głosi oświadczenie holenderskiej linii lotniczej.

Horror w popularnej restauracji. Klienci uciekali przed robakami [WIDEO]

Tę wizytę w popularnej restauracji jej klienci zapamiętają na długo. Brytyjskie media donoszą o wybuchu przerażenia w jednym z oddziałów McDonald’s...

zobacz więcej

Dwójka Brazylijczyków postanowiła się wybrać samolotem z Sao Paulo do Dublina. Wybrali linię KLM, która oferowała połączenie przez amsterdamskie lotnisko Schiphol.

Podczas odprawy, która odbyła się na lotnisku Guarulhos (GRU) niedaleko Sao Paulo, doszło do nieprzyjemnego zdarzenia, o którym donosi w niedzielę dziennik „Algemeen Dagblad”.

Pasażerowie chcieli zabrać na pokład królika Alfreda. Uzyskali nawet specjalne pozwolenie, wydane przez brazylijski sąd. Podczas odprawy okazało się jednak, że personel linii KLM nie wyraża na to zgody.

Doszło do wymiany zdań, która przerodziła się w bójkę. – Bardzo tego żałujemy, KLM potępia wszelkie formy przemocy – powiedziała „AD” rzeczniczka linii. Dodała, że poza małymi kotami i psami linia nie godzi się na przewożenie w kabinie samolotu innych zwierząt.

– Pracownicy byli przekonani, że nie mogą się zgodzić na przewóz królika – twierdzi rzeczniczka. Ostatecznie Alfred wraz ze swoimi opiekunami wylądował w sobotę na lotnisku w Amsterdamie, skąd udał się w dalszą podróż do Irlandii.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:

Zobacz więcej