RAPORT

Wojna na Ukrainie

Horror w popularnej restauracji. Klienci uciekali przed robakami [WIDEO]

Larwy były dosłownie wszędzie (fot. Twitter/ giles_jackson)
Larwy były dosłownie wszędzie (fot. Twitter/ giles_jackson)

Tę wizytę w popularnej restauracji jej klienci zapamiętają na długo. Brytyjskie media donoszą o wybuchu przerażenia w jednym z oddziałów McDonald’s we wschodnim Londynie, gdzie pojawiła się plaga pełzających robaków. Z nagrań i relacji świadków wynika, że były to larwy, najprawdopodobniej czerwia. Były dosłownie wszędzie: na stolikach, podłodze i całym piętrze restauracji.

Śmierć w McDonaldzie zbada specjalna komisja. Sieć wydała oświadczenie

Regał z produktami przygniótł kobietę pracującą w restauracji McDonald's w Ostrowcu Świętokrzyskim. 31-latka zginęła na miejscu. Śledczy ustalają,...

zobacz więcej

Sytuacja miała miejsce w czwartek w McDonalds w dzielnicy Beckton. Jak opisuje tabloid „The Sun”, robaki rzekomo wpadły nawet do posiłku jednej z kobiet.

Nagranie z larwami w McDonald’s


Rzecznik McDonald’s potwierdził fakt, że w lokalu miał miejsce „incydent” i przeprosił klientów. „Restauracja została natychmiast zamknięta, a dokładne dochodzenie wskazało przyczynę, która została teraz rozwiązana. Sprowadziliśmy zewnętrznych specjalistów, by przeprowadzić gruntowne sprzątanie” – powiedział.

Na nagraniach z felernej restauracji McDonald’s widać małe, białe larwy, wijące się po całym piętrze restauracji. Dziesiątki robaków pełzają po podłodze i stolikach. – Tak, one żyją – mówi głos na filmie. Zobacz także: Kempczinski nowym szefem McDonald’s. Poprzedni odszedł z powodu romansu

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej