RAPORT

Rosja gotowa do inwazji na Ukrainę

Patostreamer idzie do więzienia z matką

Daniel Z. zasłynął w sieci patologicznymi treściami (fot. yt)
Daniel Z. zasłynął w sieci patologicznymi treściami (fot. yt)

Patostreamer Daniel Z., znany w sieci jako Daniel Magical, ma odbyć karę roku pozbawienia wolności – donoszą media. Toruński sąd prawomocnie orzekł o wykonaniu kary wobec youtubera i jego matki Małgorzaty Z. Wcześniej o młodym torunianinie było głośno, gdy w czasie transmisji na żywo pochwalał atak nożownika na prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza.

Skazany patostreamer znów publikuje w sieci. Wkłada kota do piekarnika

Grzegorz G. „Gural” publikuje na YouTubie od kilku lat. Jego wulgarne i agresywne filmy zawiodły go do sądu, gdzie w 2019 r. usłyszał wyrok za...

zobacz więcej

Gwiazdor YouTube’a szokował wielokrotnie. Zasłynął w sieci patologicznymi transmisjami, które stały się jego sposobem na życie – pokazywał w nich realia życia swojej rodziny, a których strumieniem lał się alkohol, padały wulgaryzmy, a internauci wpłacali mu pieniądze m.in. za to, że wyzywał własną matkę.

Patoyoutuber z „biletem do więzienia”


Odwieszony „Magicalowi” rok więzienia to kara, którą wymierzono mu w przeszłości za publiczne nakłanianie matki i jej konkubenta do składania fałszywych zeznań na komisariacie – opisuje serwis torun.naszemiasto.pl. Patostreamer jednak unikał kuratora, nie znalazł pracy i nadal publikował w sieci.

Skazany był już zresztą wcześniej. Chodzi o transmisję youtubera na jego kanale ze stycznia 2019 roku, nadawanej podczas 27. finału WOŚP. Gdy doszło do śmiertelnego w skutkach ataku na Adamowicza, padały słowa: „niestety, przeżył” oraz „niech zdycha”. 9 listopada toruński sąd wydał postanowienie, na mocy którego „Magical” i jego matka otrzymali „bilet to więzienia”. Jeśli nie stawią się dobrowolnie w zakładzie karnym, mogą zostać doprowadzeni siłą. Daniel Z. ma spędzić za kratkami rok, a Małgorzata Z. – osiem miesięcy.

Zobacz także: Patostreamer wygonił dziewczynę na mróz, ta zmarła

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej