RAPORT

Wojna na Ukrainie

„Podwójna” Kurdej-Szatan nie pomogła. Wielu Polaków rezygnuje z Play

Internauci rezygnują z usług sieci Play (fot. PAP/StrefaGwiazd/Stach Leszczyński)
Internauci rezygnują z usług sieci Play (fot. PAP/StrefaGwiazd/Stach Leszczyński)

„W dniu dzisiejszym zrezygnowałem z usług operatora Play. Powodem rezygnacji jest osoba będąca twarzą tego operatora tj. B. Kurdej-Szatan i jej obraźliwe antypolskie wypowiedzi” – napisał portalowi tvp.info jeden z czytelników. Jak dodał, taką decyzję podjęło też kilku jego znajomych. Informację otrzymaliśmy na adres twoje@tvp.info.

Gwiazda disco polo odpowiedziała Kurdej-Szatan. Emocjonalne wyznanie

Elwira Mejk, gwiazda disco polo, przekazała, że jej syn jest jednym z żołnierzy strzegących granicy Polski z Białorusią. „Nie pozwólmy innym pluć...

zobacz więcej

„Nie zamierzam, aby moja osoba była utożsamiana z tą marką i osobami pokroju tej marnej aktorki” – napisał czytelnik. „Z tego, co się orientuję, takie same kroki podjęło kilku moich znajomych mundurowych, do których ja również się zaliczam” – dodał.

Osób rezygnujących z usług operatora sieci, którą promuje Barbara Kurdej-Szatan, jest więcej.

„Ja spełniłem swój obywatelski obowiązek bo jestem #MuremZaPolskimMundurem #MuremZaMundurem A @Play_Polska niech sobie z Basią Kurdej Szatan romansuje dalej, BEZE MNIE #PlayTangoDown” – pisze jeden z internautów na Twitterze.

„Play nie zamierza zrezygnować z Kurdej-Szatan, ale za to każdy może zrezygnować z Play... Ja osobiście wczoraj im podziękowałem -4 numery.” – pisze z kolei inny internauta.

Ujawnił list strażników granicznych. Reakcja na słowa Kurdej-Szatan

Bartosz Piekarski, były dziennikarz, opublikował list napisany przez funkcjonariuszy Straży Granicznej. Czytamy w nim, że strażnicy mierzą się z...

zobacz więcej

Aktorka nazwała funkcjonariuszy Straży Granicznej „mordercami”


Na początku listopada Barbara Kurdej-Szatan opublikowała wpis, w którym funkcjonariuszy Straży Granicznej nazwała „mordercami”.

„To jest ku**a »straż graniczna« ????? »Straż« ?????????? To są maszyny bez serca bez mózgu bez NICZEGO !!!Maszyny ślepo wykonujące rozkazy !!!!! Ku**a !!!!!! Jak tak można !!!!!!! Boli mnie serce boli mnie cała klatka piersiowa trzęsę się i ryczę !!!!!!! Mordercy !!!!! Chcecie takiego rządu wciąż ????? Który zezwala na takie rzeczy wręcz rozkazuje tak się zachowywać ??????? Ku**aaaaaaaaa !!!!!!!!” – napisała na Instagramie. Wulgarny wpis zniknął z jej proffilu po kilku godzinach.

Sprawą znieważenia funkcjonariuszy broniących polskiej granicy zajęła się prokuratura. Z kolei prezes TVP Jacek Kurski oznajmił, że Kurdej-Szatan nie będzie już więcej występować w produkcjach Telewizji Polskiej.


Sieć komórkowa odcina się od słów


Pomimo oburzenia wielu obywateli, sieć komórkowa Play nie zdecydowała się na rozwiązanie umowy z aktorką. W przesłanym do redakcji portalu tvp.info oświadczeniu firma oznajmiła, że w ramach współpracy Barbara Kurdej-Szatan gra jedynie „powierzoną jej w reklamach rolę”, a Play nie utożsamia się z jej poglądami prezentowanymi na prywatnych profilach w mediach społecznościowych. W sobotę jednak miała miejsce premiera nowej reklamy sieci komórkowej z udziałem aktorki, zmonotowana tak, że na ekranie widać jej zdublowaną postać.

Czytaj także: Play nagrodził Kurdej-Szatan. W nowej reklamie występuje podwójnie

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej