RAPORT

Wojna na Ukrainie

Ford uderzył w drzewo. Dwie osoby trafiły do szpitala, w tym 3-letnie dziecko [ZDJĘCIA]

Dwie osoby trafiły do szpitala, w tym 3-letnie dziecko (fot. Twoje Info)
Dwie osoby trafiły do szpitala, w tym 3-letnie dziecko (fot. Twoje Info)

W Brzozowcu na Podkarpaciu doszło rano do wypadku, gdy kierująca fordem straciła nad nim panowanie i wjechała do przydrożnego rowu, uderzając w drzewo. Dwie osoby trafiły do szpitala, w tym trzyletnie dziecko. Zdjęcia z wypadku otrzymaliśmy od naszego czytelnika na adres twoje@tvp.info.

Wypadek na DK 7. Kierowca ciężarówki stracił panowanie nad pojazdem

Z utrudnieniami w ruchu muszą się liczyć kierowcy na drodze krajowej nr 7 w kierunku Radomia. Kierowca ciężarówki stracił panowanie nad pojazdem....

zobacz więcej

„Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierująca pojazdem marki Ford 38-letnia mieszkanka powiatu sanockiego jadąc w kierunku Zagórza, na łuku drogi straciła panowanie nad pojazdem, zjechała z jezdni, wjechała do rowu, uderzyła w przydrożny słup, a następnie w drzewo” – poinformowali funkcjonariusze.

W wyniku zdarzenia obrażeń doznała prowadząca auto oraz dziecko. Dziecko zostało przetransportowane śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala.

Do szpitala została przewieziona także kierująca pojazdem. Była trzeźwa. Policjanci ustalają dokładnie okoliczności zdarzenia.

(fot. Twoje Info)
(fot. Twoje Info)

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej