RAPORT

Tusk kontra Tusk

Play nagrodził Kurdej-Szatan. W nowej reklamie występuje podwójnie

Barbara Kurdej-Szatan w nowej reklamie PLAY (fot. YT/Play)
Barbara Kurdej-Szatan w nowej reklamie PLAY (fot. YT/Play)

Po skandalicznych słowach na temat polskich funkcjonariuszy broniących polskiej granicy Barbara Kurdej-Szatan nie spotkała się z konsekwencjami ze strony współpracujących z nią marek. Firma Play, której twarzą jest od 2013 roku, odcięła się od słów celebrytki, ale nie zerwała kontraktu. Jak zauważają teraz internauci, do mediów trafiła kolejna reklama operatora, zmonotowana tak, że na ekranie widać zdublowaną postać Kurdej-Szatan.

Ujawnił list strażników granicznych. Reakcja na słowa Kurdej-Szatan

Bartosz Piekarski, były dziennikarz, opublikował list napisany przez funkcjonariuszy Straży Granicznej. Czytamy w nim, że strażnicy mierzą się z...

zobacz więcej

Na początku listopada aktorka opublikowała w swoich mediach społecznościowych wpis, w którym nazwała funkcjonariuszy Straży Granicznej „maszynami bez serca i mózgu” oraz „mordercami”. Post po kilkudziesięciu godzinach usunęła.

Firma Play w przesłanym wówczas portalowi tvp.info oświadczeniu zapewniała, że w ramach współpracy Kurdej-Szatan gra jedynie „powierzoną jej w reklamach rolę”, a firma nie utożsamia się z jej poglądami prezentowanymi na prywatnych profilach. Dalszych konsekwencji nie wyciągnięto.

Gdy aktorka straciła rolę w serialu Telewizji Polskiej, przepraszała funkcjonariuszy, których nazwała „mordercami” – o czym pisaliśmy w tym artykule. Nie wszyscy internauci wierzyli w szczerość tych przeprosin.

W weekend wyemitowana została nowa reklama z celebrytką w roli głównej, w której Kurdej-Szatan została „sklonowana”, prezentując ofertę sieci Play.

Komentujący nie kryją oburzenia faktem, że aktorka nadal jest twarzą firmy – szczególnie w kontekście wtorkowych ataków na polskich funkcjonariuszy, w których kilku z nich odniosło obrażenia. Zobacz także: Szturm imigrantów w Kuźnicy. Relacja rannego policjanta [WIDEO]

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej