RAPORT

Wojna na Ukrainie

Uprowadzenie 18-latki. Były chłopak i jego koleżanka z zarzutami

Podejrzanym grozi do 5 lat więzienia (fot. Pomorska Policja)
Podejrzanym grozi do 5 lat więzienia (fot. Pomorska Policja)

Dwie osoby usłyszały zarzuty w związku z uprowadzeniem 18-latki pod Kartuzami. Podejrzani to 22-letni były chłopak pokrzywdzonej i jego rok młodsza koleżanka.

Dwie nietrzeźwe kobiety potrącone przez pociąg

Dwie kobiety zostały potrącone przez pociąg w Piekoszowie w woj. świętokrzyskim. Obie były pod wpływem alkoholu. Jedna z nich została odwieziona do...

zobacz więcej

W minioną środę policjanci otrzymali zgłoszenie o prawdopodobnym pozbawieniu wolności dziewczyny z Łapalic, która została wciągnięta do bmw przez dwie osoby.

Funkcjonariusze zaraz po otrzymaniu zgłoszenia rozpoczęli poszukiwania 18-latki. Ustalili miejsce przebywania osób. Tego samego dnia w środę w Mściszewicach przed północą zatrzymali trzy poszukiwane osoby – pozbawioną wolności dziewczynę oraz jej 22-letniego byłego chłopaka wraz z jego 21-letnią koleżanką.

Są zarzuty


Mundurowi zatrzymali mężczyznę wraz z jego znajomą oraz przewieźli do komendy w Kartuzach gdzie zostali osadzeni w pomieszczeniu dla osób zatrzymanych.

Z ustaleń wynika, że powodem zaciągnięcia dziewczyny siłą do pojazdu oraz pozbawienia jej wolności był zawód miłosny. Osoby zostały przesłuchane oraz przedstawiono im zarzut pozbawienia człowieka wolności. Ponadto 22-latek usłyszał zarzut niezatrzymania się do kontroli oraz prowadzenie pojazdem mechanicznym po cofnięciu uprawnień. Za popełnione czyny grozi im do 5 lat pozbawienia wolności. Twoje INFO - kontakt z TVP INFO

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej