RAPORT

Prorosyjska era Tuska

Położna uratowała życie kierowcy autobusu. Zasłabł podczas jazdy

Pan Mirosław dochodzi do zdrowia pod fachową opieką lekarzy (fot. Twoje Info)
Pan Mirosław dochodzi do zdrowia pod fachową opieką lekarzy (fot. Twoje Info)

Najnowsze

Popularne

Położna Ilona z Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego im. Jana Mikulicza-Radeckiego we Wrocławiu 31 października uratowała życie panu Mirosławowi – kierowcy, który zasłabł podczas prowadzenia autobusu linii 350. Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Wrocław podziękowało za bohaterską postawę.

Makabryczny wypadek w Radestowie. Trzy ofiary śmiertelne

W miejscowości Radestów w powiecie przysuskim doszło do tragicznego wypadku, w którym zginęły trzy osoby – potwierdza portalowi tvp.info rzecznik...

zobacz więcej

Do dramatycznego zdarzenia doszło w przeddzień Wszystkich Świętych. Pan Mirosław, obsługując jedną z linii dowożących mieszkańców miasta do Cmentarza Kiełczowskiego, zasłabł za kierownicą i stracił przytomność.

Na szczęście natychmiast interweniowali pasażerowie oraz świadkowie zdarzenia. W tym właśnie pani Ilona, która udzielała pracownikowi MPK fachowej pomocy medycznej do czasu przyjazdu służb. Dzięki przeprowadzonej wówczas resuscytacji, pan Mirosław odzyskał funkcje życiowe.

Zobacz także: Niebezpieczny incydent na autostradzie. Kierowca autobusu jechał pod prąd

– Bukiet kwiatów , choćby największy, nie jest w stanie wyrazić naszej wdzięczności – mówi prezes MPK Wrocław Krzysztof Balawejder. – Jestem dumny, że Pani Ilona i Jej rodzina należą do grona pasażerów MPK Wrocław. Dlatego do podziękowań i kwiatów dołączyliśmy pakiet bezpłatnych biletów komunikacji miejskiej. Pan Mirosław wciąż dochodzi do zdrowia pod fachową opieką lekarzy.

Złożenie podziękowań dla bohaterki położnej od kierowcy autobusu (fot. Twoje Info)
Złożenie podziękowań dla bohaterki położnej od kierowcy autobusu (fot. Twoje Info)

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej