RAPORT

Pogarda

Śmiertelny wypadek w Radestowie. Jedną z ofiar polityk PiS

Tragedia w Radestowie (fot. Policja)
Tragedia w Radestowie (fot. Policja)

Najnowsze

Popularne

W Radestowie pod Przusuchą doszło w czwartek 11 listopada do tragicznego wypadku wskutek którego śmierć poniosły trzy osoby. Okazało się, że jedną z ofiar jest Sebastian Tylman, radny miejski z Łodzi związany z Prawem i Sprawiedliwością. Miał 42 lata.

Makabryczny wypadek w Radestowie. Trzy ofiary śmiertelne

W miejscowości Radestów w powiecie przysuskim doszło do tragicznego wypadku, w którym zginęły trzy osoby – potwierdza portalowi tvp.info rzecznik...

zobacz więcej

Do wypadku doszło w czwartek około godz. 9.30 na drodze wojewódzkiej 727. Kierujący samochodem osobowym 40-latek potrącił 70-letnią kobietę idącą poboczem drogi, następnie uderzył w betonowy przepust.

W wypadku zginęła piesza oraz kierowca i jeden pasażer osobówki. Jak się okazuje, jedną z ofiar wypadku jest 42-letni były radny z Łodzi Sebastian Tylman.

Tylman był związany z Prawem i Sprawiedliwością. Mandat radnego sprawował w latach 2006-2014. Zawodowo zajmował się energetyką.

– Sebastian był dobrym człowiekiem, radnym, który wsłuchiwał się w głos mieszkańców. Zawsze kojarzyłem go jako osobę przyjazną, pomocną i ciepłą i takiego go zapamiętam – wspomina w rozmowie z Radiem Łódź Radosław Marzec, przewodniczący łódzkiego klubu radnych PiS.

fot. Sebastian Tylman (facebook)
fot. Sebastian Tylman (facebook)

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej