RAPORT

Pogarda

Ciało 20-latki w rozbitym aucie. Policja szuka kierowcy

Trwają poszukiwania kierowcy osobowego opla (fot. Shutterstock/DarSzach)
Trwają poszukiwania kierowcy osobowego opla (fot. Shutterstock/DarSzach)

Najnowsze

Popularne

Trwają poszukiwania kierowcy osobowego opla, który rano wypadł z drogi i uderzył w drzewo przy ul. Kampinoskiej. Na miejscu znaleziono ciało 20–latki, pasażerki auta – poinformowała rzeczniczka bielańskiej policji podinsp. Elwira Kozłowska.

Tragedia na skrzyżowaniu. Nie żyją dwie kobiety, niemowlę wśród rannych

Dwie kobiety zginęły w wypadku samochodowym, do którego doszło w środę przed południem w Rzeczniowie w pow. lipskim (mazowieckie). Dwie inne osoby...

zobacz więcej

Ze wstępnych informacji, które przekazała Komenda Rejonowa Policji Warszawa V wynika, że przed godz. 7 przy ul. Kampinoskiej osobowy opel na zakręcie wypadł z drogi i uderzył w drzewo. W wypadku zginęła 20–letnia pasażerka auta.

„W tej chwili trwają ustalenia, kto kierował tym autem. Na miejscu są policjanci z grupy dochodzeniowo–śledczej i wydziału ruchu drogowego. Ustalamy świadków zdarzenia” – poinformowała Kozłowska.

Dodała, że na miejscu policjanci przeprowadzili oględziny pojazdu, miejsca zdarzenia i zwłok. Policja szuka także kierowcy samochodu, który uciekł z miejsca zdarzenia; na miejscu był także przewodnik z psem.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:

Zobacz więcej