RAPORT

Imigranci na granicy z Białorusią

Squid Game. Będzie drugi sezon serialu? Jest stanowisko reżysera

To, że Netflix zdecydował się na kontynuację swojego przeboju, nie powinno zaskakiwać (fot. Forum/Hans Lucas Agency/Romain Longieras)
To, że Netflix zdecydował się na kontynuację swojego przeboju, nie powinno zaskakiwać (fot. Forum/Hans Lucas Agency/Romain Longieras)

Hwang Dong-hyuk, reżyser i scenarzysta koreańskiego megahitu Netflixa, przyznał oficjalnie, że rozpoczęły się prace nad drugą serią. Wyjaśnił też, że jest ona dopiero „w trakcie planowania”.

Policja wykorzystała popularny serial, by nauczyć ruchu drogowego [WIDEO]

Policja w indyjskim Mumbaju opublikowała w mediach społecznościowych film o bezpieczeństwie ruchu drogowego, czerpiąc inspirację z popularnego...

zobacz więcej

W momencie premiery był to najpopularniejszy program na Netfliksie. Serwis odnotował 111 mln widzów serialu w zaledwie 17 dni.

Hwang Dong-hyuk do tej pory jedynie sugerował, że możliwa jest kontynuacja „Squid Game”. Teraz stwierdził, że to już przesądzone.

W materiale wideo opublikowanym na Twitterze przez agencję Associated Press Dong-hyuk wystąpił wraz z aktorem, który wcielił się w postać ulubionego bohatera fanów serialu – Seonga Gi-huna (Lee Jung-jae).

„Była tak duża presja, tak duże pragnienie drugiego sezonu, że w zasadzie nie pozostawiliście nam wyboru” – powiedział Dong-hyuk widzom. Na razie żadne daty nie padły, ale reżyser dał widzom małą wskazówkę co do przyszłej serii: „Obiecuję jedno: Gi-hun wróci. Zrobi coś dobrego dla świata”.

W odpowiedzi na wzrost popularności „Squid Game” Netflix udostępnił w zeszłym tygodniu trzy filmy wyreżyserowane przez Hwang Dong-hyuka: dramat kryminalny „Silenced”, komediodramat „Miss Granny” i dramat historyczny „The Fortress”. Na razie dostępne są one tylko w USA.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:

Zobacz więcej