RAPORT

Imigranci na granicy z Białorusią

Nazwała funkcjonariuszy SG mordercami. Teraz tłumaczy, że „kocha ludzi”

Barbara Kurdej-Szatan (fot. arch.TVP/PAP/Ireneusz Sobieszczuk)
Barbara Kurdej-Szatan (fot. arch.TVP/PAP/Ireneusz Sobieszczuk)

Barbara Kurdej-Szatan wpierw wywołała burzę, teraz ruszyła z promocją nowej książki. Przed weekendem nazwała funkcjonariuszy Straży Granicznej „mordercami”, w niedzielę jednak zapewnia, że „kocha ludzi”. Pod wpisem na Instagramie, w którym zachęca do kupowania swojej książki, zablokowała możliwość dodawania komentarzy.

Zawiadomienie do prokuratury po skandalicznym wpisie gwiazdy Play

Aktorka Barbara Kurdej-Szatan, znana m.in. z reklam marki Play, w mediach społecznościowych nazwała funkcjonariuszy Straży Granicznej „mordercami”....

zobacz więcej

Aktorka i celebrytka, reklamująca kilka znanych marek, w ubiegłym tygodniu w emocjonalnym wpisie pełnym wulgaryzmów komentowała sytuację na polsko-białoruskiej granicy. Atakowała polskie służby, nazywając funkcjonariuszy Straży Granicznej „mordercami” i „maszynami bez serca i mózgu”, „ślepo wykonującymi rozkazy”.

Skandaliczna wypowiedź Kurdej-Szatan


Od słów swojej gwiazdy odcina się marka Play, choć wyraźnie sugeruje, że nie wpłynie ona na biznesową współpracę – o czym pisaliśmy tutaj.

Wpis, który wywołał burzę, zniknął już z konta celebrytki. W weekend pojawił się kolejny, w którym „przeprosiła za niestosowny język i przekleństwa”, choć – jak zaznaczył – nie zmieniają się jej emocje w sprawie imigrantów.

W sobotę opublikowała jeszcze relację z proaborcyjnego protestu.

W kolejnej publikacji, w niedzielę wieczorem, Barbara Kurdej-Szatan przekonuje, że „każdemu zawsze mówi, co myśli”.

Celebrytka wpierw szokuje, potem promuje nową książkę


Deklaracja pada przy okazji promocji... nowej książki celebrytki, która ma miejsce zaledwie kilka dni po tym, jak nazwisko Kurdej-Szatan pojawiło się w nagłówkach niemal wszystkich mediów.

„Zawsze mówię co myślę, każdemu. Różnie potem bywa, byliście czasem tego świadkami. Kocham życie, kocham ludzi, uczę się na błędach, wyciągam wnioski, nie żałuję. Dlaczego jestem taka emocjonalna? (…) Jak przeczytacie i się dowiecie, to mi wytłumaczcie” – zachęca do zakupów gwiazda Play.


Pod wpisem wyłączono możliwość komentowania.

Zobacz także: Poparła aborcję i kolęduje. Fani krytykują Kurdej-Szatan za hipokryzję. Mocne komentarze

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej